Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане относно Fiat Punto от обява

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане относно Fiat Punto от обява

    Колеги, някой знае ли нещо за тази кола, че търся нещо за жената, а на тази и е доста хубава цената http://www.cars.bg/c429266Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Първо - оправи си заглавието! За колата - Щом се води товарна по документи, а има седалки, съвсем спокойно могат да я спрат от движение при някоя проверка на КАТ. За това и цената е такава. За да я регистрираш като пътнически трябва да минеш технотест.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      sa6obravoto написа:
      Щом се води товарен по документи, а има седалки, съвсем спокойно могат да го спрат от движение при някоя проверка на КАТ. За това и цената е такава. За да го регистрираш като пътнически трябва да минеш технотест.
      Мерси колега, това не го знаех, пропускаме я тогава

      Коментар


        #4
        ...Щом се води товарна по документи, а има седалки, съвсем спокойно могат да я спрат от движение при някоя проверка на КАТ. За това и цената е такава. За да я регистрираш като пътнически трябва да минеш технотест
        Зависи как се води по талон.Имам Фиат Маренго което е записано като товарно,но в големия талон е 3+1 места и има задни седалки.
        Маренго 1.9Jtd-110 2002

        Коментар


          #5
          Колеги, какво ще кажете за товаhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=5gi2tn

          Коментар


            #6
            Първата определено.Вадиш 1800 в брой и смятам Е твоя. На жената де.
            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

            Коментар


              #7
              lhristov написа:
              Първата определено.Вадиш 1800 в брой и смятам Е твоя. На жената де.
              Аз пък съм за втората, първата кола на 12 години и само на 140 хиляди, да бе да.... Много е важно как е поддържана колата, а не на колко хиляди е...Разходо 5.5 градско, мнооооогооо трудно особено в София. Един път съм го постигал ама беше лято и София беше празна и т.н. Разхода извън града пак с доста условности - демек да караш с ограниченията.

              Коментар


                #8
                Ако някой чуе нещо интересно до към 2500, аз съм човека :D

                Коментар


                  #9
                  На такова пунто, обаче бензиново 1.2 8V максималния разход който ми е давал е 7.2. Това се е случвало в първата седмица със сняг, който разбира се ни изненадва. Иначе средно около 6 градско.
                  FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                  FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                  ...and justice for all

                  Коментар


                    #10
                    coyota написа:
                    Колеги, какво ще кажете за товаhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=5gi2tn
                    първото съм 100% сигурен че е атмосферния дизел, не jtd, и гори повече от jtd и върви по малко. и 2те не ме впечатляват.

                    Коментар


                      #11
                      Бюджета какъв е, само ’’макарони ли гледаш’’-Фиат имам предвид? Държиш ли да е дизел ?
                      Play Golf ,but not drive golf!!!
                      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                      Коментар


                        #12
                        Бюджета е до около 2500гледах Микри и Пежо 1.4 ХДИ дизел за предпочитане, бензина не ми е страст

                        Коментар


                          #13
                          http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...ink=5ha93fза тази какво мислете

                          Коментар


                            #14
                            Здравей колега.Отивай на място и гледай колата,ако ти хареса закарайте я на една диагностика(да се види дали няма проблем),ако всичко е наред огледай отдолу за удари и цялата ходова част.Това ще ти струва 20-30лв,но ще си спестиш много нерви и левчета занапред :D .Да не забравя виж дали е наред термостата,че си е цифра.Аз направих това с 3 Пунтака преди да си взема моето(засега е ок.)Успех.
                            Fiat Punto JTD

                            Коментар


                              #15
                              това пунто как и да го гледам е бая карано, бая. тоя волан на 120 000 нее възможно да е толко износен.На бащами пунтото като го взе на 120 000км воланът беше като нов, сега е на 160 000 и воланът само се е загладил, а отделно съм на 100% сигурен че на бащами пунтото не е на реални километри.

                              Коментар

                              Working...
                              X