Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За стъклата и алармата....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Това излиза по името. Гледам че в ибей е 25 долара ...http://cgi.ebay.com/REMOTE-KEYLESS-E...QQcmdZViewItem

    Коментар


      #32
      Re: re

      gmg_service написа:
      След като са ти монтирали хубава аларма,не ти ли написаха гаранционна карта.На нея би трябвало да пише марка и модел.
      Не, по тая кола секи си монтира каквото си иска Тая аларма е от познат монтирана и т.н. не ми е давал гаранции.Не е тая дето показваш на снимката ...поне дистанционното не е такова

      Коментар


        #33
        ре

        Тези са невероятни китайски дървета.Ако можеш да ми снимаш твоета монтажна схема,ще ти изпратя начина на вързване на модула за ел стъкла.
        Fiat Bravo 1.9 JTD

        Коментар


          #34
          Ти имаш ли време за ’свръзка’? С/у заплащане разбирасе...

          Коментар


            #35
            re

            Ти имаш ли време за ’свръзка’? С/у заплащане разбирасе...
            За каква свръзка,какви пари говориш Аз мога да ти помогна със съвет.Или пък защо не,Шумен е на 350-400 км. :D
            Fiat Bravo 1.9 JTD

            Коментар


              #36
              Да бе вярно... ми мерси за съвета

              Коментар


                #37
                ако ще помогна моя модул е вързан към допълнителния канал на алармата

                Коментар


                  #38
                  Колеги, този търговец: cardiag е некоректен.Оказва да подмени дефектирала част, въпреки уж гаранцията от 1 година.За да не помисли някой, че това е нелоялна конкуренция, координатите ми са:Климент Тошковтел. 088/ 880 32 80

                  Коментар

                  Working...
                  X