Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За стъклата и алармата....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: стъкла

    kluchar написа:
    тоава от саита е като универсална платка за вдигане на стъклата ако има колата оригинално го вързват към него
    Значи излиза, че самата аларма трябва да има тази опция - вдигане на стъклата при задействане при условие, че са смъкнати. Надявам се правилно съм разбрал. Само, че за съжаление аз не съм срещал такава сред масовите аларми за автомобили. Нямам претенций, че съм видял много, но това което масово се продава на пазара не предлага тази опция. Иначе би било хубаво като слезеш и натиснеш копчето за включване да ти се вдигнат и прозорците ако има оставени отворени
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    Коментар


      #17
      в повечето случаи се взима сигнал от управлението на централното

      Коментар


        #18
        geshabeli написа:
        На Типо-то ми се вдигат и двете стъкла като заключиш .......
        Сигурен ли си, че е от алармата? Преди да я сложиш как беше? При мене такова животно нема ..... и аз съм с централно.
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #19
          При пунто, което си има аларма, но не си вдига стъклата колко точно излиза с монтажа? Алармата е вързана с централното.
          При мен в Шумен цената на релето за време + монтжа е 22лв.А цената на модула(за две стъкла) +монтаж е 34-36 лв.И двете са лесни за монтаж,но все пак се изискват малки познания по електроника Добре е да се върже към алармата е не към централното.Почти всяка аларма има подходящ извод.
          Fiat Bravo 1.9 JTD

          Коментар


            #20
            модула за ел.стъкла към алармата ми го монтира човек от форума с ник Bobywm за двете предни стъкла модула и монтаж 36лв работи перфектно вече доста време човека си върши работата перфектно и ако някои се интересува от такива неща свържете се с него ще останете доволни дано съм помогнал


            Best Regards
            Fiat Brava 1.4 SX 12v

            Коментар


              #21
              tony__ написа:
              модула за ел.стъкла към алармата ми го монтира човек от форума с ник Bobywm за двете предни стъкла модула и монтаж 36лв работи перфектно вече доста време човека си върши работата перфектно и ако някои се интересува от такива неща свържете се с него ще останете доволни дано съм помогнал
              http://car-diagnostic.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.f lypage&product_id=58&category_id=11&manufacturer_i d=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
              https://commonrail.bg/

              Коментар


                #22
                браво, брато! Мерси!

                Коментар


                  #23
                  Екстра, купих си ги машинките и ми ги доставиха. Сега остава да намеря някой да ми ги монтира. Има ли във форума, някой които е на линия???

                  Коментар


                    #24
                    И аз бях решил да си слагам подобен модул но ме предупредиха че модулите са 2 вида. По евтините задействат двигателя за определено време през което стъклата трябва да се вдигнат. Това време е голямо за да има запас и при по бавни механизми. Проблема е че след като стъклото се е вдигнало а времето не е изтекло мотора не се изключва и се товари. След дълго ползване по този начин той се износва по бързо а има и опастност да се повреди нещо по механиката следствие голямото натоварване.По скъпите модули освен по време имат изключване и по натоварване. Когато стъклото се вдигне и мотора се натовари той започва да консумира по голям ток който се разпознава от модула и той спира мотора. Точно така работи и модула който се управлява с бутоните.Консултирай се със специалист преди да го монтираш за да няма проблеми после ...

                    Коментар


                      #25
                      ilkor написа:
                      И аз бях решил да си слагам подобен модул но ме предупредиха че модулите са 2 вида. По евтините задействат двигателя за определено време през което стъклата трябва да се вдигнат. Това време е голямо за да има запас и при по бавни механизми. Проблема е че след като стъклото се е вдигнало а времето не е изтекло мотора не се изключва и се товари. След дълго ползване по този начин той се износва по бързо а има и опастност да се повреди нещо по механиката следствие голямото натоварване.По скъпите модули освен по време имат изключване и по натоварване. Когато стъклото се вдигне и мотора се натовари той започва да консумира по голям ток който се разпознава от модула и той спира мотора. Точно така работи и модула който се управлява с бутоните.Консултирай се със специалист преди да го монтираш за да няма проблеми после ...
                      Ами какво да кажа освен благодаря за обяснението и че нашият модул които изпратихме на човека е от вторият вид
                      https://commonrail.bg/

                      Коментар


                        #26
                        ООо супер, благодаря за ’модула’ със здраве си го ползвам

                        Коментар


                          #27
                          Вече не си го ползва.... Смених алармата с някаква уж по хубава и т.н. сега тоя модул не работи защото нямало изход на който да се върже за алармата.Знам, че проблема не е във вас (в модула) ама нали уж е универсален за всяка аларма...тоя пич дето я сложи алармата да не е някъв ламер да не разбира и само да ме лъже от мързел нещо ?!?!

                          Коментар


                            #28
                            Смених алармата с някаква уж по хубава и т.н. сега тоя модул не работи защото нямало изход на който да се върже за алармата.
                            Напиши модела на алармата,и снимай дистанционното.100 % може да се върже
                            Fiat Bravo 1.9 JTD

                            Коментар


                              #29
                              Steeli men, пише на дистанцията 3 копчета модела къде да го гледам... ще кача и снимка само да направя, че в нета не намирам

                              Коментар


                                #30
                                re

                                След като са ти монтирали хубава аларма,не ти ли написаха гаранционна карта.На нея би трябвало да пише марка и модел.
                                Fiat Bravo 1.9 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X