Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблеми с FIAT CODE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз ти казах отивай при тоя майстор и му наври алармата която ти е сложил в г...Аман от мушеници и далавераджии,можел е да ти каже,че имаш фабрична аларма.

    Коментар


      #17
      С тоя трябва да се постъпи по италиански - по- скоро по сицилиански и да идеш направо с рязаната двуцевка... баси идиота представи си, че беше ти опукал компютъра...

      Коментар


        #18
        Какво да ви кажа хора пълно е с мошеници на тоя свят. Ама рано или късно ще ми падне в ръцете.
        FIAT MAREA 1998 1.8 16V

        Коментар


          #19
          BesSseN написа:
          Благодаря на всички, които писаха по тази тема. Бях с един ел.техник и установихме проблема. Тъпанара които ми сложи 2-та аларма, е захранвал от контакта и се е полу4ило пренатоварване и като капак на всичко сложил бушон с голям ампер и сега ми изгоряла незнам как се нарича точно "края на контакта за запалване" казаха ми че струва някъде към 30 40 лева, тази джаджа днес по късно чакам автоключар за да ми го смени, така че другото е наред и ще ми излезне ремонтчето с часта към 50 лева. А иначе оригиналната ми аларма си е с звукова сигнализация а колата ми е внос от италия но разбрах за оригиналната аларма едва след като въпросния "майстор" ми беше сложил 2-та и направи белята. Аман от "майстори"!!!
          Ето защо колега, на трябва да се бърза с изводите за колата и за марката, каквито и да са те, камо ли пък италианските! 90% проблемите ги създават разни "разбирачи" и пошман майстори! Поздрави и стотици хиляди безаварийни километри!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #20
            Това последното ми хареса и е мое верою! Евалата братле ти си човека! Всички които плюят италянските коли са некви псевдо разбирачи или заблудени овци слушащи масата които си нямат и най-малко понятие от техника или просто не гледат обективно и си знаят клишетата на българина за автомобил ! За майсторите важи закона маАй с чука и с лафа на уста "мамка им жабари" а в същнос те са тапите говеда които усират всичко и не мислят че нещата ги проектират инжинери и има смисъл от тях НЕ СА СЛОЖЕНИ ЗА ОКРАСА!!! Един колега от Алфа форума не си спомням по къв повод беше ,но си спомням поста му отива в сервиз за смяна ангр. ремък ако не се лъжа и майстора дигайки капака му казва "Е тва само италянци могат да го направят толкова малак 8-ак .........." Е НАПРАВО ПАДНАХ ПОД МАСАТА сами си правете изводите!! Простете за мнението ми което няма нищо общо с темата ,но просто ми дойде и не се въздаржах!!!!
            Croma CHT
            Croma 1.9 multijet

            Коментар


              #21
              е това е пак , но е изпълнено силно с интелектуален майсторски заряд: http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_1273_0.html
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #22
                BesSseN написа:
                Какво да ви кажа хора пълно е с мошеници на тоя свят. Ама рано или късно ще ми падне в ръцете.
                Кажи колега къде е тоя за да не се излъже някой друг да отиде при него
                Най обичам аз така, напред назад, на колела!!! Kicks ass!

                Коментар


                  #23
                  Не се притеснявайте за този мошеник освен ако не си от Сандански, защото аз съм от там и въпросния "алармаджия", а ако сте от Сандански не ходете до тоя, които не намира до автомивката на "Марулата"
                  FIAT MAREA 1998 1.8 16V

                  Коментар


                    #24
                    mladej_it написа:
                    Това последното ми хареса и е мое верою! Евалата братле ти си човека! Всички които плюят италянските коли са некви псевдо разбирачи или заблудени овци слушащи масата които си нямат и най-малко понятие от техника или просто не гледат обективно и си знаят клишетата на българина за автомобил ! За майсторите важи закона маАй с чука и с лафа на уста "мамка им жабари" а в същнос те са тапите говеда които усират всичко и не мислят че нещата ги проектират инжинери и има смисъл от тях НЕ СА СЛОЖЕНИ ЗА ОКРАСА!!! Един колега от Алфа форума не си спомням по къв повод беше ,но си спомням поста му отива в сервиз за смяна ангр. ремък ако не се лъжа и майстора дигайки капака му казва "Е тва само италянци могат да го направят толкова малак 8-ак .........." Е НАПРАВО ПАДНАХ ПОД МАСАТА сами си правете изводите!! Простете за мнението ми което няма нищо общо с темата ,но просто ми дойде и не се въздаржах!!!!
                    Съжалявам ако съм засегнал някой, но наистина преди да си купя чувах какви ли не лоши неща от разбирачи на италиянските коли, но факта че си закупих именно италианска кола е показатален че не съм взел мнооо под внимание техните коментари, но се съгласи че след като си се изръсил определена сума пари и още не си се изкефил на колата и не напоследно място не разбираш нищо от автомобили /какъвто съм аз в случея/ да се разочароваш малко след като започнеш да се занимаваш с майстори и ремонти от самото начало. Надявам се с помоща на този форум и на всички колеги които пишат тук да се образовам на тема "италиански коли". Още веднъж сорри и нека силата бъде с нас !!!
                    FIAT MAREA 1998 1.8 16V

                    Коментар


                      #25
                      BesSseN написа:
                      Надявам се с помоща на този форум и на всички колеги които пишат тук да се образовам на тема "италиански коли". Още веднъж сорри и нека силата бъде с нас !!!
                      Попаднал си точно където трябва! Усещам, че Силата е с теб...
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #26
                        Приятелю никой не си засегнал повярвай не оставай с грешно впечатление аз просто си изкоментирах постъпката на "майсторът ти" . Може да си сигорен че случката ти не е случайна! Аз съм имал проблеми с алармаджии и то вобще не с италянски коли ,а с немска и шведска кола и ходенето по майстори си е само по вината на загубените "майстори" които една спойка като хората немогат да направят (а повечет алармаджии правят една повярвайте ми).Та мисалта ми е че аз точно това коментирах,но както и да е Честит автомобил и хиляди безаварийни километри!!!
                        Croma CHT
                        Croma 1.9 multijet

                        Коментар


                          #27
                          Благодаря ! :D
                          FIAT MAREA 1998 1.8 16V

                          Коментар

                          Working...
                          X