Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дръжка на врата на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дръжка на врата на Браво

    Взех си браво, на което естествено гумата, с която е облицована бравата на вратата, е напукана и раздрана. Понеже седеше много грозно, махнах напуканата облицовка и остана само пластмасовата брава. Въпроса е, че тази гума седеше плътно по ламарината а сега без нея има празно място между бравата и ламарината, от където си мисля, че може да влиза вода във вратата при сняг или дъжд. Възможно ли е това, или няма за какво да се притеснявам?
    един за всички и всичко пак за мен!
    Fiat Bravo 1.6 16v GT '99

    #2
    Колега,по-скоро трябва да се протесняваш че някой ден ще ти се извади дръжката,понеже гумата която си махнал(ако си я махнал навсякъде и е останала само пластмасата) е държала под напрежение една пружина вътре с едно чопче.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Аз по-нататък ще ги сменя, ама проблем с влизането на вода ще има ли до тогава?
      един за всички и всичко пак за мен!
      Fiat Bravo 1.6 16v GT '99

      Коментар


        #4
        Ми аз от над 2 години съм така и нямам проблеми от този сорт за сега

        Коментар


          #5
          rocketsh0e написа:
          Аз по-нататък ще ги сменя, ама проблем с влизането на вода ще има ли до тогава?
          Ти ако мислиш, че на другите не влиза вода, много се лъжеш, затова хората са изобретили дупките, да се отича водата. На дъното на вратата има 3 дупки на задната и 4 на предната врата /ако не ме лъже паметта за броя/.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            Колега , на Бравото което карах 4 години , беше без гумената облицовка на дръжките и не съм имал проблеми вследствие на липсата им .
            ex : Bravo 1.6 16v 103hp
            now : Marea HLX 2.4 JTD

            Коментар

            Working...
            X