Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Постоянно светещи аварийни светлини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Постоянно светещи аварийни светлини

    Колеги, някаква идея каква може да е причината аварийните светлини да светят постоянно?Става дума за Punto Mk2 / 2000, 1.2, бензин.Колата си върви нормално, обаче аварийките отказват да се изключват от бутона и мигат нонстоп, случва се за първи път...Да не става дума за някакъв сервизен цикъл или нещо от рода?За първи път виждам такова нещо...
    _________________________
    FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

    #2
    Такаа...Пропуснах да кажа, че колата е карана от друг човек по времето на възникване на проблема и всичко написано в първия постинг е по разказ. След като аз я запалих и покарах малко не се наблюдават никакви проблеми и все пак човекът твърди, че аварийките са светели постоянно... Май все пак ще се наложи диагностика...
    _________________________
    FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

    Коментар


      #3
      Имах подобен случай като взех колата. Монтират ми алармата. Прибирам се и по едно време като дам мигач започват да работят аварийните. Голям цирк. Въртя телефона в сервиза и им казвам какво стана и че колата не може да се кара така и хайде пак обратно към сервиза.При монтажа на алармата се слагат едни диоди които позволяват алармата да запали мигачите като аварийни. Обаче е станало така че диодите които са били монтирани са слаби, не издържат на големия ток и изгарят. Вместо диоди стават на проводници на тока. Затова като дам мигач са ми светели аварийните.Замениха диодите с по-мощни и проблемът се реши.
      Bravo 1.6 / 16

      Коментар

      Working...
      X