Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги помогнете ми с централното на Пунто ГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги помогнете ми с централното на Пунто ГТ

    Искам да попитам , за какво служи горе на тавана на гт-то до плафона за лампата иам едно черно око ... като за централното ама с бутони от дистанционно или от клЮча .. погледах в книжката на колата , показано е че отпред пред акУмулатора на стойката трябва да имам модул за да ми работи това око .. аз го нямам но като заключа колата с ключа и си работи централното .... Бихте ли ми обяснили по-подробно за какво служи това , и как да си го оправя ако има варИАнт ... Благодаря Грешен раздел - преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Punto GT

    #2
    Re: Колеги помогнете ми с централното на Пунто ГТ

    sen7ineL написа:
    Искам да попитам , за какво служи горе на тавана на гт-то до плафона за лампата иам едно черно око ... като за централното ама с бутони от дистанционно или от клуча .. погледах в книжката на колата , показано е че отпред пред акомулатора на стойката трябва да имам модул за да ми работи това око .. аз го нямам но като заключа колата с ключа и си работи централното .... Бихте ли ми обяснили по подробно за какво служи това , и как да си го оправя ако има варянт ... Благодаря
    Май беше нещо като вградено дистанционно централно, но сигурно за това трябва да имаш примерно копче на ключа и други неща като гореспоменатия модул ...

    Коментар


      #3
      Сигурно много искам да си го оправя
      Fiat Punto GT

      Коментар

      Working...
      X