Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава на Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава на Типо

    Здравейте От две седмици нещо се развали бутона на дръжката на предната лява врата и сега не мога да я отварям отвънка. Натискам копчето,то отива докрая ама не отваря вратата .Ако някои знае от какво е и дали ще са оправи лесно да пише.М ерси
    Fiat Tipo 1.4 i.e

    #2
    Може и да е клеясало и да иска почистване и смазване на механизма във вратата, но докато не я отвориш и погледнеш не може да е сигурно.
    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
    -------------------------------------------------------------

    Коментар


      #3
      И на мойто типо му заяжда предна лява врата при отваряне но поне се отваря и на пролет ще отвора всички врати отвътре ще изчистя механизмите за централното и бравите и ще ги смажа
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        А той лесно ли са вади , щото аз махнах кората и като гледам тоя механизъм къде е ми се струва че доста работи трябва да сваля за да го извадя.
        Fiat Tipo 1.4 i.e

        Коментар


          #5
          maistor4eto написа:
          А той лесно ли са вади , щото аз махнах кората и като гледам тоя механизъм къде е ми се струва че доста работи трябва да сваля за да го извадя.
          Не питай колега аз съм разглабял предна лява и задна лява. На предна лява трябваше да стигна до стъклото щото като натисна копчето да се дигне нагоре и стъклото се криви Много е шибано, маха се кората тя е на щипки, след това има нещо черно като наелон да изолира, след това е вътрешността на вратата държи се на няколко болта и чак тогава може да се стигне до стъклото и до ключалката
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #6
            ееее ми явно ше има да си играя с тая простотия цял ден ,ама карай Между другото това със стъклото което излиза от какво е щото и при мене е така и тъй ли иначе ще разглобявам вратата и него да оправя
            Fiat Tipo 1.4 i.e

            Коментар


              #7
              Това е един пластмасов "плъзгач". Много внимателно, че се чупи лесно като го слагаш. Никъде не го намерих ново, виж в някоя морга.

              Коментар

              Working...
              X