Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с code индикация...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с code индикация...

    Имам проблем, не знам дали темата е за тук или за "Ключове, ключалки, брави, централно, имобилайзери"Знам че по темата е писано много, но не открих проблем като моя.Колата е Мареа от 98-ма, бензин/метан (bipower), 1.6Вчера запалих колата и светна индикация оранжев ключ с надпис "code". Колата пали и си върви нормално.Днес отново същия проблем, само че извадих ключа и след това като го сложих индикацията не светна.Преди малко обаче при първото палене отново светва, а след като извадих ключа и го сложих пак - изгасна.Колата се кара със син ключ от мен и от баща ми пак със син. Червения не е слаган.Какво означава? И как може да се оправи?Четох че един колега е махал акомулатора и затова се е получил този проблем при него, но при нас не е така. Също в повечето теми колегите се оплакват, че не могат да запалят колите, а нашата пали...Преместена в правилния раздел.Модераторски екип на: fiat-bg.org

    #2
    Re: Проблем с code индикация...

    kim_ko написа:
    Имам проблем, не знам дали темата е за тук или за "Ключове, ключалки, брави, централно, имобилайзери"Знам че по темата е писано много, но не открих проблем като моя.Колата е Мареа от 98-ма, бензин/метан (bipower), 1.6Вчера запалих колата и светна индикация оранжев ключ с надпис "code". Колата пали и си върви нормално.Днес отново същия проблем, само че извадих ключа и след това като го сложих индикацията не светна.Преди малко обаче при първото палене отново светва, а след като извадих ключа и го сложих пак - изгасна.Колата се кара със син ключ от мен и от баща ми пак със син. Червения не е слаган.Какво означава? И как може да се оправи?Четох че един колега е махал акомулатора и затова се е получил този проблем при него, но при нас не е така. Също в повечето теми колегите се оплакват, че не могат да запалят колите, а нашата пали...
    И аз имам същия проблемвсичко се получи откакто сложих бели диодчета на габарититеявно нещо компютъра се е объркал от тогава.Като натисна спирачка ми светва някои път 1 крушка с лапма на нея някои път ми свети това което и на тебе,някои път ми светва еърбега но проблеми няма паля и тръгвам и пак казвам това стана откакто сложих бели диодчета на габарита .при тебе може да е друг проблема недеи се шашка това е фиат върви и без да го правиш
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    Коментар


      #3
      Абе точно това ми е странно... по колата не е барано изобщо Че върви без да го правя - виждам, но не искам да разчитам на това и да ме остави някъде на пътя. Длъжен съм да разпидам дали е сериозно и какво може да означава

      Коментар


        #4
        кола

        така е когато е слаб акумолатора например губи се връзката /ECU -иммо / или от нещо друго сее шашнал /иммото /другото е да светне и да не запали трябва да се махне кода това се случва рядко ама се случва
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Оправих се Проблема явно е в ключа. Пробвах с другите 2 сини ключа ивсичко си е ок. Сигурно с въпросния ключ връзката се разпада или нещо подобно, предполагам, че ще трябва да го препрограмирам, но не мисля да е сега Благодаря на колегите, които се отзоваха Можете да заключите или изтриете темата.

          Коментар

          Working...
          X