Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново 20, дясна врата не се затаря от дистанционното...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ново 20, дясна врата не се затаря от дистанционното...

    Значи, проблема е следния.Дясната врата не ми се затваря с централното от ключа, като натисна бутона за затваряне, тръгва да затваря но не иска, все една има отворена врата. В същото време със самия ключ като е заключа от дясно няма проблем колата си се заключва. Също така се отключва без проблем с бутона от ключа.Някой, ако има идея от какво е нека сподели, че така ме дразни всеки път да е заключвам от дясната врата....PS: Колата е Punto 1.9 JTD

    #2
    Re: ново 20, дясна врата не се завтаря от дистанционното...

    grosmaster написа:
    Значи, проблема е следния.Дясната врата не ми се затваря с централното от ключа, като натисна бутона за затваряне, тръгва да затваря но неиска, все една има отворена врата. В същото време със самия ключ като е заключа от дясно няма проблем колата си се заключва. Също така се отключва без проблем с бутона от ключа.Някой ако има идея от какво е нека сподели, че така ме дразни всеки път да е заключвам от дясната врата....PS: Колата е Punto 1.9 JTD
    Аз имам подобен проблем и винаги преди да слезна натискам ръчно бутончето от вътре на долу и тогава заключвам иначе не става.Пробвай и ти така(ако имаш изобщо такива бутончета за заключване)
    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

    ZFA16000002608488

    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

    Коментар


      #3
      Re: ново 20, дясна врата не се завтаря от дистанционното...

      grosmaster написа:
      Значи, проблема е следния.Дясната врата не ми се затваря с централното от ключа, като натисна бутона за затваряне, тръгва да затваря но неиска, все една има отворена врата. В същото време със самия ключ като е заключа от дясно няма проблем колата си се заключва. Също така се отключва без проблем с бутона от ключа.Някой ако има идея от какво е нека сподели, че така ме дразни всеки път да е заключвам от дясната врата....PS: Колата е Punto 1.9 JTD
      Машинката ти се е прецакала - дава по-голям товар и за това. Ако лично ще се занимаваш - купуваш си една (китайските са 5-10лв, хубавите 15-20), разглобяваш кората на вратата, сваляш машинката и слагаш новата. Напръскваш всички движещи части с WD или друг смазочен спрей, дори е добре да е на силиконова основа.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        Вчера смазах малко ключалката на вратата, днес на няколко пъти се затвори за мое голямо учудване.Ама беше суха, суха.... ужас.......Та утре ако ми остане време е бутам колата и пръскам хубаво с WD и ако няма резултат, нова машинка и това е

        Коментар


          #5
          Проблема решен, затворете темата.

          Коментар


            #6
            grosmaster написа:
            Проблема решен, затворете темата.
            Нова машинка ли взе?
            Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

            ZFA16000002608488

            ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

            Коментар


              #7
              Смазах е с WD40 и за момента се оправи

              Коментар

              Working...
              X