Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Миро продава ли скъпо и палене на фиат с манивела

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    jenshen73 написа:
    @snaiperisto: За да си поръчам "оригинален" червен ключ на фиат-а, цената, която ми обявяват FIAT е 200 до 400 евро според модела на имоишмайзера ми. Цена без доставка и монтаж. Сменя се имоилайзера + четеца... Допълнително по 100 евро на ключ или да си обуча ако мога моите към новия имоишмайзер. Айде, ходи плю пак...
    ти даде ли ги тия пари та си седнал да ръсиш акъл...кво ми ги обясняваш...цената на Фиата ти е толко????

    Коментар


      #17
      Цената на фиата ми е 8000лв по фактура и 13000 по Шваке. Не съм ги дал, щото нямам зор - все още си паля колата, а и не е проблем - дори да забрави единия ключ няма да зарави другия. Определено обаче си се хванал на криво хоро. Не е нужно да си на нож с хората от форума, а по-скоро с някой по-мощен, човек от който зависи нещо, а не от занаятчии, които трябва да ядат. Защото като дойде някой като мен да ти свърши раота и ти каже - 40лв, какво правим? Яде бой???
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        jenshen73 написа:
        Цената на фиата ми е 8000лв по фактура и 13000 по Шваке. Не съм ги дал, щото нямам зор - все още си паля колата, а и не е проблем - дори да забрави единия ключ няма да зарави другия. Определено обаче си се хванал на криво хоро. Не е нужно да си на нож с хората от форума, а по-скоро с някой по-мощен, човек от който зависи нещо, а не от занаятчии, които трябва да ядат. Защото като дойде някой като мен да ти свърши раота и ти каже - 40лв, какво правим? Яде бой???
        Не разбрах кво работиш и ква работа можеш да ми свършиш за 40лв. ...и защо трябва да ядеш бой...ама разбрах че Фиата ти е скъп. За хорото си прав...макар че не ми се играе...ама ми се иска моя отговор да е последен в тая тема... Абе всъщност ... кво ми дреме....

        Коментар


          #19
          Ще се разчиства явно темата щом не можете да си решите споровете на лични ,а го правите публично.Никой не е длъжен да ви чете заканите и как си мерите пи...те.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #20
            Tornado написа:
            Ще се разчиства явно темата щом не можете да си решите споровете на лични ,а го правите публично.Никой не е длъжен да ви чете заканите и как си мерите пи...те.
            Съгласен...

            Коментар


              #21
              Бе аз си мислех,че сме все разумни хора-каква е тая злоба бе колега?Какво толкова,като не щеш да си правиш ключове-не ги прави.Ако искаш си свали и вратите-спестяваш грижи с ключалките.Всеки има право на мнение,но струва ми се,че добрия тон премина границата.Затваряйте я тази тема,че стана срам за форума.
              PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
              Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

              Коментар


                #22
                Миро мисля че цената ти е добра за услугата която предлагаш. Искам да те попитам понеже синия ми ключ е по износен направих му копие ама е калпаво, та въпроса ми е колко ще струва да се направи само межаничната част на ключа по механичния код и да се прехвърли ампулата от старичя ключ на новия?П.С. не си знам този код по който се прави ключа, откаде може да го намеря?
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #23
                  ключ с място за чип направен по код = 35лв.прати ми снимка на ключ и мини да си го вземеш в удобно за теб време.Миро
                  Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

                  Коментар


                    #24
                    Снимка на ключа ли? Аз имам само синия и на него няма никакъв код написан- Има само един надпис Итали на синята част.Този код пише ли го някаде по колата вътре?
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #25
                      Да, от снимката на твоя ключ мога да ти кажа какъв ти е механичния код на ключа.Никъде няма да намериш този код написан в колата , освен на код картата.
                      Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

                      Коментар


                        #26
                        За 95 лв и 30 мин . ще я направя да пали без чип с всякакъв чип :D :D :D
                        FIAT BARCHETA 1.8 16V 2003G.CHRYSLER 300C 2008G.

                        Коментар


                          #27
                          ЗА ЧЕРВЕНИЯ МАСТЕР КЛЮЧ

                          МИРО В ПРОВИНЦИЯТА,СЪЩО СЕ ПРАВЯ ТАКИВА КЛЮЧОВЕ, ПО ИНТЕРЕСУВАЙ СЕ ДА ЖЕ И В ПЛОВДИВ И РЕГИОНА

                          Коментар


                            #28
                            В Пло вдив да не ги пра вите бе з пар И бЕ?
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #29
                              След 2 предупреждения за по човешки тон заключвам темата.Не разбирам защо нападате човека. Толкова е преценил - толкова иска.Ако не се харесва на някой - не си купува - просто е.

                              Коментар

                              Working...
                              X