Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Стило - за отключването на багажника

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Стило - за отключването на багажника

    Здравейте колеги искам да попитам при вас как е. При отключване на колата багажника отключва ли се. Защото при мен единствено се отваря от копчето на дистанционото.Преместена. Допълнено заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    Може и да е отключен,може и да не е.Провери си настройките.
    Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

    Коментар


      #3
      И при мен си го отключвам с дистанца,като се затвори авто се заключва и така,за настройки всичко съм пробвал ,за мен си е така.
      Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

      Коментар


        #4
        От настройките си избираш като отключиш колата кое да се отключва и после се отваря от дръжката нали има бутон вътре.Може бутона да не работи
        Fiat Stilo MultiJet 120 PS
        Multiwagon

        Коментар


          #5
          Е то в настройките има само за шофьорската врата да се отключва само нея, там е забранено и двете се отключват но багажника никога не ми се е отключвал с отключване на колата само ръчно.

          Коментар


            #6
            В менюто Ind.Boot да е на OFF
            AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
            HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
            Kawasaki ER-6n'2012

            Коментар


              #7
              Brevetti написа:
              Може и да е отключен,може и да не е.Провери си настройките.
              Точно така, по желание на клиента. Всичко е в настройките на менюто.
              2008 Fiat Stilo MW 1.9 JTD MultiJet 8V 120hp

              Коментар


                #8
                Ако е прецакан ел. бутона за отваряне отзад, и в менюто да е ОФФ пак няма се отваря, и само с ключа или дистанционното ще става отварянето!!

                Коментар


                  #9
                  milenskia написа:
                  Ако е прецакан ел. бутона за отваряне отзад, и в менюто да е ОФФ пак няма се отваря, и само с ключа или дистанционното ще става отварянето!!
                  Нали се сещаш че и да е прецакан бутона няма как да разбере,ако функцията е ограничена от менюто.И защо трябва да се вкарва предварително във филм с ремонти преди да е опитал по-елементарният начин?
                  AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                  HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                  Kawasaki ER-6n'2012

                  Коментар


                    #10
                    Искам да ви питам в превод какво означава Ind.Boot

                    Коментар

                    Working...
                    X