Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за съвет с 1,9д

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля за съвет с 1,9д

    Здравейте колеги ,имам проблеми с 99’канго 1,9д с помпа лукас ,проблема е че пуши яко и прекъсва и трябва да го вкарам само в високи обороти за да работи...днес отвих авансаторния клапан и се счупи този горивопровод който пръстен влиза пред авансаторния клапан,попитах в близките авточасти,казаха че нямат и вървял с цялата помпа.Някой може ли да ме опъти къде мога да намеря тази част като за начало,или да се запои някакси Uploaded with ImageShack.us
    0896215569

    #2
    Ще се видиш във приключение за да си решиш проблема.Никой никъде няма да ти даде само тази тръба.Аз имам такава помпа втора употреба и също не бих ти дал само тази тръба.Причините са три.Първо после оставам със нещо което не е целокупно.Второ проблема ти няма да се реши само със смяната на тази тръба.Трето бих направил нещо по въпроса само ако колата е при мен,т.с. да доведа нещата до край.Нищо лично приятелю,но предпочитам да ти го кажа в очите и да ти е ясно какво те чака,вместо да таиш напразни надежди.Съжалявам!Поздрави!п.с. ако познаваш някой добър хладилен техник,помоли го да ти завари тръбата(в правилната позиция)със сребърен припойУспех!

    Коментар

    Working...
    X