Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Стилото да не е това:http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...799&f1=details Щото няма да ти казвам кокло е реална тая обява!! А Иначе не знам на какво стило си се спрял до 10000лв. Но за Бравото JTD мога да ти кажа само че няма да съжаляваш и за миг ако си вземеш !!!! Колата е страхотна, стига да е добре запазена! Аз извадих може би щур късмет щото беше от собственик тук в БГ които си я беше внесъл от Германия, била е тунингована там и и бяха оставили доста екстри по нея преди да я продадат! Автокъщите и поръчките от Италия за мен не е добър начин да се пазарува кола! Успех със Стилото!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #17
      rustson написа:
      Стилото да не е това:http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...799&f1=details Щото няма да ти казвам кокло е реална тая обява!! А Иначе не знам на какво стило си се спрял до 10000лв. Но за Бравото JTD мога да ти кажа само че няма да съжаляваш и за миг ако си вземеш !!!! Колата е страхотна, стига да е добре запазена! Аз извадих може би щур късмет щото беше от собственик тук в БГ които си я беше внесъл от Германия, била е тунингована там и и бяха оставили доста екстри по нея преди да я продадат! Автокъщите и поръчките от Италия за мен не е добър начин да се пазарува кола! Успех със Стилото!
      Ами насочих се към стило-то защото по ми хареса,знам,че е по скъпичко,затова и ще отпусна още пари за тази количка.И нямам никакво намерение да поръчвам от някого,а направо ще си я взема от италия,защото си имам познати в тази област там,затова се насочих към тази кола.

      Коментар


        #18
        брато браво на теб, и на мен ми се струва по добър вариант Стило, освен това лично на мен по ми харесва и като дизайн, а е и по комфортно вътре, иначе то много зависи на каква кола ще попаднеш, нашата Темпра си е старичка 94г. ама не сме имали ядове с нея, само един път алтернатора и скоростомера правиха магарии, но като цяло колкото сме навъртяли с тази кола, всичко си е било винаги супер и сме си супер доволни, дано и ти да случиш на кола.пожелавам ти много късмет при покупката и да си отваряш очите н 100, че то не винаги късмета е на работа
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #19
          Мерси много братлета,всички сте много пекани тук.Последно остана Стило-то и живот и здраве скоро ще се похваля с покупката си

          Коментар


            #20
            Doky написа:
            Мерси Yavor Само че вече се насочих за Fiat Stilo 1.9 JTD,това остана последно и нямам намерение да търся друга кола,просто ме грабна веднага тази кола с дизайн,хаатктеристики абе всичко общо взето.
            Изброените от мен неща важат при покупката на която и да е кола...И не забравяй - понякога разума може да говори, ама когато сърцето ти подскача - там е истината - дори и после да имаш някакви проблеми...То и с жените е така - сърцето подскача, а жената на главата се качва, ама не се отказваш
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #21
              Запитване

              Взех си на скоро Fiat Bravo 1.9 jtd искам да питам ако някой може да ми даде реалния разход на колата защото се притеснявам че мойта много харчи а как си е стрелката на второто деление например като вклуча климатроника и изведуж падна на първото та даже и лампата светне като го запала на ново след време пак ми показва че се е дигнало та мисълта ми беше дали наистина разхода е голям или има проблем по датчици или евентоално електроника некаква или нещо в самиа двигател благодаря ви предварително

              Коментар


                #22
                И при мен на всички коли има подобно нещо - примерно правя по-остър завой и ми светва резрвата. Карам така 10км и паркирам пред нас. На другия ден като дам на контакт и ми показва деление и половина. Така е на Мареата, Бравото и Алфата при мен. Мисля че е свързано с температурните разширения и налягането (вакума) който прави помпата в резервоара. Смятам го за нормално.

                Коментар


                  #23
                  Благодаря ти дано да нема нищо фрапиращо А ако я карам докато изгасне за нафта ще направили проблем на нещо щото искам да я засеча точно аз ще я карам на диагностика но посвърших паричките

                  Коментар


                    #24
                    Ka3BaM написа:
                    Благодаря ти дано да нема нищо фрапиращо А ако я карам докато изгасне за нафта ще направили проблем на нещо щото искам да я засеча точно аз ще я карам на диагностика но посвърших паричките
                    Това не го прави, в резервоара има помпа и доколкото знам, тя се смазва и охлажда от горивото и без него ще се развали. Въпреки това аз съм изпразвал резервоара и не е имало проблем, но само веднъж ми се случи.

                    Коментар


                      #25
                      Благодаря ти ще гледам да не я оставам без гориво но защо на мен ми се струва че ми харчи много случайно некой да знае от какво може да е щото аз мисля че този двигател все пак при нормално каране не би требвало да харчи толкова даже сега я карам без климата нарочно да вида и пак така ми се струва некуде около 10

                      Коментар


                        #26
                        Yavor написа:
                        И не забравяй - понякога разума може да говори, ама когато сърцето ти подскача - там е истината - дори и после да имаш някакви проблеми...То и с жените е така - сърцето подскача, а жената на главата се качва, ама не се отказваш
                        Хахаха, много точни приказки И аз така - бях чел толкова много негативи по отношение на Фиат, че си бях наложил въобще да не ги поглеждам, въпреки, че сърцето ми жадуваше за най-красивата кола от тези години и този клас - цялото ми същество беше и все още е 100% убедено в това. Направих "грешката", че влезнах във автокъща пълна с Браво/а, Мареа...и така се качих в едно, в Брава и накрая в мойто си Все още съм влюбен Та, слушай сърцето си! Стилото наистина е достоен наследник, особено, ако е някой свеж цвят(счупих си врата по едно ярко червено-адски му отива), качеството постоянно се подобрява с годините...дано да попаднеш на гледана кола
                        1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                        Коментар


                          #27
                          Не знам но мисля че проблема ми идва от дебитомера на въздуха или поне така ми казаха като видех буксата му беше извадена а като го закачих на моменти ми глухне и губи мошност а на моменти върви като бясна а сърцето преди всичко Наде

                          Коментар

                          Working...
                          X