Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ ДОБЛО 1.9 Д

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ ДОБЛО 1.9 Д

    КОЛЕГИ ИНТЕРЕСУВАМЕ КАКЪВ РАЗХОД НА ГОРИВО ДАВА ДОБЛО 1.9 Д ЗАЩОТО ИМАМ ИНТЕРЕС КЪМ ТЕКАВА МАШИНА.Прочети правилата на форума!Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Извънградско 8 до 9, а ако го натискаш много отива и на 10. Общо взето неподходящ двигател за това купе за разлика от 1.9D при Partner и Berlingo.
    Palio Weekend 1.7 TD

    Коментар


      #3
      извън града -6,5,а в града 9-10.наистина е по-добре да си вземеш jtd или мултиджет.за същия разход поне ше вървят доста прилично

      Коментар


        #4
        Re: ФИАТ ДОБЛО 1.9 Д

        lubka_2010 написа:
        КОЛЕГИ ИНТЕРЕСУВАМЕ КАКЪВ РАЗХОД НА ГОРИВО ДАВА ДОБЛО 1.9 Д ЗАЩОТО ИМАМ ИНТЕРЕС КЪМ ТЕКАВА МАШИНА.
        аз имам 1,9jtd!сега-8 в града6-извън

        Коментар


          #5
          кола

          нещо всеки казва различен разход някой не е веренПитай Марто/ MartoModev/той кара такава всеки деннещо такова като на колегата трябва да е /аз имам 1,9jtd!сега-8 в града6-извън/
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Моята е мJET.Да ти кажа в града ми дава малко над7/100Извън града със скорост 120-130 отива над 8/100
            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

            Коментар


              #7
              верно че бравото не е добло но двигателя е същия и разхода сега зимата е 11/100 лятото е към 8-9 интересното което забелязвам е че няма разлика градско/извънградско няма което мисля че се дължи на много късите скорости
              Bravo 1.9d 97г

              Коментар


                #8
                serge написа:
                Извънградско 8 до 9, а ако го натискаш много отива и на 10. Общо взето неподходящ двигател за това купе за разлика от 1.9D при Partner и Berlingo.
                JTD+1 до 2 литра отгоре
                Palio Weekend 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  Doblo 1.9jtd - градско зиме и лято+климатик - 8лизвън градско при нормално шофиране 100-120км/ч - 6лпри скорост 140-150км/ч - 7,5лизвод - доволен съм от разхода, но не и от цените на горивото :D
                  PuntoII 1.9 GTD 80PS
                  Doblo 1.9 Multijet 105PS (служебен)
                  бивш автомобил Tipo 1.6 ie, 90PS

                  Коментар


                    #10
                    градско 7 -8 ,извън града го смъквам и под 6

                    Коментар


                      #11
                      Едно въпросче за Фиат Добло, че напоследък доста ми харесва и оставя назад мерака ми за Мултипла...В един сайт четох, че се срещали "преправени" Фиат Добло от товарни - на пътнически. Това нинак не било препоръчително за закупуване, имало проблем с безопасността и пр. Въпросът ми е, може ли да се познае едно такова "творение" по външни белези?Освен това, виждам, че пътническите версии са с два вида врати отзад - цяла, която се вдига нагоре и две отделни, които се отварят назад, както в каубойски бар! :D От какво зависи разликата в задната врата? Свързано ли е с нивото на оборудване? Може ли това да има връзка с преправена товарна версия в пътническа версия?

                      Коментар


                        #12
                        Колега, тази тема е със съвсем друга цел, а това, че авторът е избрал такова мулти-функционално заглавие е друг въпрос. Задай си въпроса в отделна тема, моля! Най-малкото - той няма нищо общо с този раздел, който се казва "Дизелови двиагтели. Ключ на тази тема.

                        Коментар

                        Working...
                        X