Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Stilo JTD забива при ускорение на втора

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Stilo JTD забива при ускорение на втора

    здрасти колеги когато реше да ’стартирам’ и като сложа 2-ра и забива за момент имам чувството че ще ми опре предната броня и после се изтрелва много рязко и това нещо ме дразни п.п.стило jtd+remapРедактирано заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org
    STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

    #2
    Колега, препоръчително е да направиш диагностика, да се закачи и сичко ще си каже
    Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp 2004 год. март

    Коментар


      #3
      колега виж тази тема успехhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=63668
      STILO JTD

      Коментар


        #4
        vanyo_83 написа:
        Колега, препоръчително е да направиш диагностика, да се закачи и сичко ще си каже
        х2
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          колеги,майче неможахте да ме разберете малко е трудно за обясняване като сръгам колата от 1-ва без проблем ускорява даже да е и от 1000рпм,но нали идва момент и да сложа 2-ра и като пусна съединитела рязко и колата забива все едно е 32 коня и после се изтрелва ако я помамя малко на полусъединител го няма този проблем директно почва да пали кеца само на 2-ра прави така на другите скорости и добре изцепва се
          STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

          Коментар


            #6
            todorw написа:
            колега виж тази тема успехhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=63668
            благодаря колега аз тази тема съм я чел ама на мен ми е друг проблема ЗА СЕГА
            STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

            Коментар


              #7
              Имаш ли ASR? Много е вероятно да оставаш без турбина заради факта че системата и за актуализация не работи адекватно.Соленоиден клапан,вакуумният клапан на самата турбина,напукани(накъсани) маркучи които осигуряват вакуума към турбината или ниско ниво на вакуума.Най добре на компа и да следиш какво се случва в движение.
              AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
              HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
              Kawasaki ER-6n'2012

              Коментар


                #8
                iakvvu написа:
                Имаш ли ASR? Много е вероятно да оставаш без турбина заради факта че системата и за актуализация не работи адекватно.Соленоиден клапан,вакуумният клапан на самата турбина,напукани(накъсани) маркучи които осигуряват вакуума към турбината или ниско ниво на вакуума.
                имам аср и не го изключвам при гонки може ли да е от това
                STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

                Коментар


                  #9
                  В случай че колата започне да превърта предните гуми,чрез ASR-a контролера на мотора отнема от мощноста. Пробвай с изключен ASR и пак пиши.
                  AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                  HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                  Kawasaki ER-6n'2012

                  Коментар


                    #10
                    Ей, някой път сте отвратителни с незнанието си...Поне си научете системите в колите, какво имате и как да го ползвате...Има книжки за четене, има форуми за питане...Карате космически совалки едва ли не, а знаете само да биете магарето с камшика като каруцари...
                    FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                    Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                    Коментар


                      #11
                      bgaf написа:
                      Ей, някой път сте отвратителни с незнанието си...Поне си научете системите в колите, какво имате и как да го ползвате...Има книжки за четене, има форуми за питане...Карате космически совалки едва ли не, а знаете само да биете магарето с камшика като каруцари...
                      ами нали съм във форума и питам къв ти е на теб проблема като не ти харесва темата ми я подмини а що се отнася до аср-а колега беше прав като го изключих и се оправиха нвшата благодаря!
                      STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

                      Коментар


                        #12
                        Не е лошо да си прегледаш ЕГР-а
                        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                        Ventura garage

                        Коментар


                          #13
                          dqvola6669 написа:
                          ...а що се отнася до аср-а колега беше прав като го изключих и се оправиха нвшата благодаря!
                          Проблема не е мой, проблема е твой, че не четеш...Не съм забелязал аз да питам защо така и онака...Защото много добре е описано в книжката, а и на хиляди места из нета какво е ASR, ABS, Traction Control и т.н. как работи и за какво се ползва...Ама няма кой да чете...И не ми казвай в коя тема ще пиша и в коя не, защото понякога такива като тебе имат нужда от удар по главата с книжката на колата...Само дето съжалявам, че форума не позволява такава опция...
                          FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                          Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                          Коментар


                            #14
                            Моля, отнасяй се с уважение към потребителите! Човекът има проблем и пита. Може да няма книжка, в която да прочете. КЛЮЧ.

                            Коментар

                            Working...
                            X