Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся съвет за теч от ГНП на ТИПО 1.9Д

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся съвет за теч от ГНП на ТИПО 1.9Д

    Здравейте колеги, моля за съвет . Става въпрос за типо 1.9д 1994г. чист дизел, а гнп е лукас. текна там откъдето се дава газ . Опитах се да стигна до някъде, но успях само да махна горната пластина и една пружина остана болта , но незнам как да го махна изглежда ми захванат някъде от долу под капака. Та някой , ако знае как се разглобява и какво трябва да сменя, моля да ми каже??

    #2
    Re: Търся съвет за теч от ГНП на ТИПО 1.9Д

    georgi1973 написа:
    Здравейте колеги, моля за съвет . Става въпрос за типо 1.9д 1994г. чист дизел, а гнп е лукас. текна там откъдето се дава газ . Опитах се да стигна до някъде, но успях само да махна горната пластина и една пружина остана болта , но незнам как да го махна изглежда ми захванат някъде от долу под капака. Та някой , ако знае как се разглобява и какво трябва да сменя, моля да ми каже??
    Трябва да се носи във сервиз Щом тече от едно място, до 2 -3 месеца ще шурне от всякъде. Поразпитай къде има в Пловдив сервиз за ГНП със стенд и я носи там. Вземат ти едни пари за ремонт и регулировки, и после няма да имаш проблеми дълго време.
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      Re: Търся съвет за теч от ГНП на ТИПО 1.9Д

      Колега, то сервиза е най лесната работа ама там за по малко от 300лв. няма да ти обърнат внимание. Тук съм писал за да видя дали има начин сам да го оправя тоя теч.

      Коментар


        #4
        колега отидох преди 1 ден в един уж много добър сервиз дето правят СИЧКО на дизели "дизел хаус" и ми казват 380 лв да я оправят само да я оправят не да я свалят и качат. отивам при един тошко 100 лв пича иска има мноо работа. Има адски много доволни от там. Обаче няма да отида щото има много работа и ше ми я оправи след 2-3 седмици колата. Иначе бих отишал много стабилно мом4е! Тия дето се навиха да ми вземат утре колата пък 70-80 искат, тва само работата за самата помпа става дума, иначе свалянето и то толкова някаде. Така , че колега влез във форуми питай аз от приятели почти никой не е имал тоя проблем да знаят кой кво, щото тия помпи ги правят малко хора. ТЪРСИ!!! тва те съветвам
        Punto JTD
        http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

        Коментар


          #5
          Колкото и неприятно да звучи, това е положението. ГНП не се ремонтира в домашни и гаражни условия. Дори и първите бутални ГНП си искат стенд и майстор. Всичко друго е мижай да те лажем. Веднъж я занеси където трябва, колкото и да е скъпо, ще ти излезе по-евтино !
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #6
            Там не е ли само един О-пръстен и като махнеш всичко и да имаш достъп до него Махаш отгоре всичко и помни кое от къде е и как е било, смени О-пръстена и теча трябва да спре.

            Коментар


              #7
              chaveto написа:
              Там не е ли само един О-пръстен и като махнеш всичко и да имаш достъп до него Махаш отгоре всичко и помни кое от къде е и как е било, смени О-пръстена и теча трябва да спре.
              Не нямам достъп до него, май трябва да махна капака на гнп.

              Коментар

              Working...
              X