Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Турбо или ролка? Клип

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Турбо или ролка? Клип

    Покрай заигравките ми (един път на два/три дни), да накарам съединителя да приплъзне, дочувам едно леко стържене (като от циркуляр) около 3500-4000 оборота. Казах си край, турбото заминава, и реших да сложа GSM-a направо при двигателя да записва звук докато карам, да внеса яснота по случая.Ето клипа.Три пъти настъпих до към 4к оборота, и трите пъти стърженето го чувам леко вътре, обаче на клипа освен свиреща ролка друго не чувам. Та дайте си мнението, какво чувате?
    00' Bravo 105 JTD

    #2
    Свали ремъка.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Аз чувам виеща турбина като ти падат оборотите.

      Коментар


        #4
        Мерси за отговорите.Събота ще сваля пистовия ремък, както планирах, че нямам никакво време. Колко време ще издържи без ремъка, мога ли да я покарам малко?Иначе и аз чувам че вие турбото при отнемане на газта, ама мисля че е нормално така да се чува .
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          Предлагам в неделя на срещата да го обсъдим на 4 очи. Моят ремък свири и ще претърпи сваляне. Ще нося инструменти. Ще свалим и твоя, и ще слушаме за какво иде реч. Пък бих казал, че имам и опит по въпроса, ще го споделя с теб, може и да поснимаме, напоследък е модерно да правим клипове на дребните ремонти. ще ти дам и членската карта

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            Предлагам...
            Приемам предложението без бой .
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              #7
              Няма да я караш, то ще си проличи веднага.А турбината може да вие с месеци, години и хиляди километри.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар

              Working...
              X