Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дизелов ДВГ на отработено масло вместо нафта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дизелов ДВГ на отработено масло вместо нафта

    в момента се експериментира с един Гоуф 3 с механична помпа.някой карал ли е с такова ’гориво’ и какви са му впечатленията?

    #2
    става но трябва по голямо количество нафта от колкото масло но много ще пуши сиво иначе сам пробвал с трансформаторно и няма никакъв проблем даже колата работи по тихо
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      Re: дизелов ДВГ на отработено масло вместо нафта

      u_bo написа:
      в момента се експериментира с един Гоуф 3 с механична помпа.някой карал ли е с такова ’гориво’ и какви са му впечатленията?
      В края на лятото изгорих с Мареата ТД100 30 литра отработено масло без капка дизелово гориво в него.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Мисля, че няма никакъв проблем, единствено не трябва да е много гъсто и добре филтрирано. Знам един човек който на всяка смяна на маслото старото отива в резервоара след филтриране.

        Коментар


          #5
          абе не знам ама никога няма да си сипя ИЗГОРЯЛО ДИЗЕЛОВО МАСЛО в колата

          Коментар


            #6
            занимавате се с глупости... шо не земете и една газова уредба да им сложите на тия дизели току виж тръгнала с 220 по магистралата
            leave something of the happiness you bring

            Коментар


              #7
              Bravo 1.9 JTD написа:
              занимавате се с глупости... шо не земете и една газова уредба да им сложите на тия дизели току виж тръгнала с 220 по магистралата
              Колега. хората пробват с "Гоуф", не с кола а газови уредби за дизел също има, но работят на съвсем различен принцип от бензиновите.
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #8
                Мой колега кара Голфа си (1) с такова гориво. Знам от него, че нещо е преработвал, но не е кой знае какво, за да тръгне колата.Само на такова гориво кара към днешна дата!
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар

                Working...
                X