Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагностика инжектори Брава JTD 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диагностика инжектори Брава JTD 105

    Привет на всички надявам се да намерим заедно отговора.Казвам се Ивайло и съм от Плевен. След като колата си работеше идеялно на следващото палене на другия ден започна да тресе мотора (топла/студена) на малките обороти като задържа по високи с педала на газта си работи добре другия симптом ер че си промени шума на работа на малки обороти стана по шумна(не трака метално)като на напълно нертаботеща дюза.Отидох в сервиза на фиат в Плевен за диагностика,непоискаха да ми закачат колата за диагностика а излезнаха двама майстори ми направиха тест отвън за разбит демфер на съединителя казаха че е наред и че 100% е дюза,след като попитах как ще разберем коя е те ми казаха че се сваля всичките и се тестват на стенд но в Плевен няма кой да направи този тест както трябва.и след доста ровене из форума ненамерих конкретна тема и отговор къде са 100% добри в тези тестове,Та молбата ми е ако якой снае и е изпитал майсторите някъде да пише.

    #2
    Дюзата по принцип трака металически.Ако при студена-топла има коренна разлика, проблема е в горивната система.Това, което можеш ти сам да направиш е теста с обратната нафта.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар

    Working...
    X