Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво JTD 105 трудно пали!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво JTD 105 трудно пали!

    До сега нямах проблеми но последните няколко дни колата започна да ми прави парчет. Проблема е в това че рано сутрин когато е по хладно или вечер (ако несъм я карал през деня) започна да пали трудно. До сега винаги е палела на третия оборот на двигателя ако мога така да се изразя но вчера особенно запали на петото развъртане на мотора. При развъртането на двигателя колата опитва да запали и продължава да върти като това се случва от два до три пъти и накрая пали. Става нещо като недостик на гориво: върти-опитва да запали,върти-опитва да запали и от третия пат вече пли. Това го прави когато е по хладно времето и започва да ме притеснява че идва зима а неми се мисли шом сега и е зорно да запали значи зимата изобшо няма да тръгне Колата работи добре няма да пуши ното в ниските нито във високите и след първото палене няма никакви ядове през деня. Диагностика и е превено за две седмици кам десетина пати и единствените грешки който има са педал на съеденител и ЕГР.Приемам всякъкви съвети какво да правя и какво да проверявам че иначе още дваисетина дена и като застоди и треа да я зазимявам П.С. Зъбравих да кажа че май катализатора още си е на мястото. Възможно ли е да е от него?
    Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105hp

    #2
    Приятелю,не ти е проблем температурата за поведението на колата.Има проблем с налягането в рейката.Проблема обикновено е от пропус на дюза или регулатора.Намери някой колега от Пловдив който е пипал тези неща и знае какво прави.Във форума има такива колеги със сигурност.Проблема ще ти се реши сигурен съм само дето не знам какво ще е финансовото изражение на решението!!!Успех!

    Коментар

    Working...
    X