Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава 1,9JTD - датчик на филтъра за нафта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава 1,9JTD - датчик на филтъра за нафта

    колеги, един приятел си купи бравата обаче нищо разбира а аз само бензинови коли съм карал до сегата въпроса ми е за филтъра за нафтатаотдолу има датчик но в магазина дето ходих днес ми казаха че може и без него щото бил за вода в нафтата пък и филтъра без място за датчик само с пласмасова врътка е по-евтинта въроса ми е вярно ли е това ?
    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

    #2
    А колата има ли си окабеляване/датчик ?Може и с датчик, може и без. Ако е без - просто няма да светне на таблото индикацията за вода във филтъра.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      филтъра си има датчик и понеже аз ще го сменям исках да знам подробностино тоя в магазина ми вика никога няма да ти светне лампата за вода в нафтата даже и да има вода, слагай по-евтиния и карайама аз обичам всичко да си както от завода затова попитах
      Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

      Коментар


        #4
        Филтъра има пробка и пластмасова капачка, датчика седи на инсталацията на колата, т.е. на филтъра се маха капачката, завива се датчика и към него се включва куплунга.Вземай такъв без пробка/капачка, че резбите им са калпвави.Аз лично заради кофти филтър съм си докарвал разход 1/2 резервоар за 10ина км.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          ясно благодаря колега за информациятаей много върви туй JTD
          Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

          Коментар

          Working...
          X