Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.9TD 75-проблем при високи обороти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.9TD 75-проблем при високи обороти

    Здравейте! Надявам се,че темата е в правилния раздел. От около 1 седмица имам проблем с колата. Карам Браво 1.9TD 75 . Изведнъж както си карах, при около 2000-2500 оборота и на горе започна да придърпа. Питах приятели и ми казаха, че може да е засмукало въздух, и ми показаха някаква ръчна помпа за подкачане на горивото преди горивния филтър. Натиснах я два пъти докато се втвърди и наистина нещата се оправиха, но временно. Така правих 3-4 дни. Онзи ден, като изкарах бравото, отново започна да придърпва леко, все едно няма мощност. Отбих с идеята отново да стисна помпичката 1-2 пъти, но като отворих капака тя се беше свила на максимум, все едно има някакъв вакум. трябваше да загася колата за да може чрез стискане от различни ъгли леко да се напълни с гориво, но щом тръгнах отново се беше свила! Слагам и снимки на въпросната помпа. Ако някой има представа на какво се дължи проблема- да пише! Мерси предварително!
    Прикачени файлове

    #2
    пробвай първо като отвиеш капачката на резервоара и ако не оправи свали цедката в резервоара и я почисти.

    Коментар


      #3
      Същото е като при ТД100!!! Запушена цедка в резервоара!!!

      Коментар


        #4
        Понеже не съм много запознат, това ли трябва да направя? - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=10661

        Коментар


          #5
          Да.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            Мерси за бързите отговори на колегите! Днес свърших работата и във въпросната цедка беше...... УЖАС!!! Направо се чудя как е вървяла колата! Мерси още веднъж

            Коментар


              #7
              и мойта беше много запушена след почистването проблема се оправи и колата върви много по добре http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=76900
              Fiat Bravo TD100

              Коментар

              Working...
              X