Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

първа дюза за 2.4 тд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    първа дюза за 2.4 тд

    казаха ми ,че или 1 дюза или компа ми е починал и сега колата неще да върви и влоши паленето много и на таблото свети дюзата..Дали някой има тъкава дюза да сменим да видим дали е дюза или комп .

    #2
    Ако е компютъра колата може и да не запали никога!На диагностика какви грешки излязоха?

    Коментар


      #3
      драивари на компа ми казаха. но днес я запалих , продалжава да си работи но свети дюзата и не върви както трабва все едно е без турбо ,но то си вкючва и няма ефект

      Коментар


        #4
        kashimoto написа:
        драивари на компа ми казаха. но днес я запалих , продалжава да си работи но свети дюзата и не върви както трабва все едно е без турбо ,но то си вкючва и няма ефект
        Стига бе човек ще ме скъсаш от смях.Колата ти не върви защото е в авариен режим.Компютъра ти постоянно засича информация която не му харесва и за това ти съобщава със светене на лампа на таблото.Трябва диагностика компютърна за да се разбере какво не му харесва на твоя "акъл сандък".Тази майстори не ти ли предложиха да ти инсталират въпросните драйвери ? :D :D :D Още нещо,турбото си работи постоянно!Няма бутон за включване!Просто при определени условия е по-ефективно!

        Коментар


          #5
          бях в сервиза на фиат и ми казаха комп или умна дюза .

          Коментар


            #6
            Ибаси и сервиза честно Друг коментар май не може да се даде. Ако и за такава "диагностика" са ти взели пари, то май е време и аз да отварям сервиз.
            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

            Коментар


              #7
              ааа

              kashimoto написа:
              бях в сервиза на фиат и ми казаха комп или умна дюза .
              Къде ти прочетоха колата ?

              Коментар


                #8
                Тази умната дюза вземи и изключи буксата и премери съпротивлението.Трябва да е около 100 Ома.Друг е въпроса че няма как да разбереш дали тя подава сигнал към компютъра,за това си трябва осцилоскоп.Никъде не виждам да си споменал за някакви грешки от диагностиката.Реномираните сервизи би трябвало да дават накрая разпечатка от диагностиката на клиента.Язък им на лъскавите сервизи и за оборудването и за всичко а не могат да отделят малко средства да си обучат персонала.Започваш от начало със диагностика и искаш записани грешките и ги публикуваш тук за коментар.Успех!

                Коментар


                  #9
                  зех една от моргата и се оправи работата ,колата е перфектна

                  Коментар


                    #10
                    kashimoto написа:
                    зех една от моргата и се оправи работата ,колата е перфектна
                    Чудесно,сега иди и ги питай за"драйверите" ако ти ги преинсталират ще литне ли :D :D :D Поздрави!

                    Коментар

                    Working...
                    X