Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен проблем

    Здравейте колеги!Имам един проблем с колата или поне за мен е проблем!Колата е Аlfa Roemo 156 2.4 JTD 136к.с.На диагностика забелязах че не ми изписва данни за TOTAL FUEL QUANTITYДосега колкото и 156-ци да съм закачал всички изписват стойности!Иначе колата си пали, върви си повече от добре, но това ме дразни че не ми го изписва, а трябва!Колата я купих с чип от стария собственик, реших че е в него проблема, сложих нов чип от човек който е много сериозен в това начинание, но положението е същото!Колата изобщо не пуши, а с новия чип трябва да припушва и то доста!Това е че има сила до към 3300-3500об. и после е почти като стокова!И със стария и новия софтуер е едно и също! Проблема не е в софтуера-проверено, не е в дебитомера-пак проверено!Помпата си държи налягане в перфектни граници!Но нещо ме орязва откъм нафта на високите обороти!Всичко съм видял, остана ми само комп-а да ми е изпушил нещо според мен!Някой ако има някакви идей или се е сблъсквал с подобен проблем нека сподели!Досега съм направил много коли с този мотор, но с подобно нещо не бях се сблъсквал и то точно на моята кола! :D Благодаря предварително!
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V - 150к.с.
    Аlfa Romeo 145 1.3 Boxer - 90к.с. - ex
    Аlfa Romeo 33 1.7 8V Boxer - 1?? к.с.
    Alfa Romeo 156 2.4JTD - 136к.с+
Working...
X