Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Doblo шум в купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Doblo шум в купето

    Здравейте колеги! Имам Фиат Добло 1.9 чист дизел 2001 година,но от както съм го купил има странен шум(тресене) в купето. Шумът(тресенето) все едно има скъсан тампон на двигателя , но е от това. Смених 3-те тампона на двигателя , но шумът си осната Ако някой може да ми даде някакви напътствия и препоръки от какво може да бъде ще съм благодарен

    #2
    А този тресящ шум,по време на движение ли е.Или когато е на място колата със работещ мотор.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      този шум го има само , когато колата работи на място

      Коментар


        #4
        И кой може да ме убеди че мотора работи правилно(равномерно)?Ако беше правилно нямаше да тресе!И кой може да ме убеди че мотора е зацепен правилно и помпата центрована?Първата належаща проверка Тези двигатели когато всичко е наред мъркат като котенце и нищо не трепва по тях!Електрониката в случая си казва думата! Възможен е механичен проблем с мотора най-общо казано,трябват проверки за да се добия представа кое причинява проблема!Успех!

        Коментар


          #5
          Мерси за съветите .

          Коментар


            #6
            Аз залагам, че има нещо между ламарините, отделящи купето от товарното отделение :D Веднъж търсих 2 дена какво е докато не извадих кенчето от шарк от зад седалката :D
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              #7
              еми аз реших да си сложа водородна система и шумът изчезна не знам поради каква причина , но съм много доволен , а и разхода на гориво ми падна 4-5 л/100 км градско , а извън градско 6 л/100 км със средна скорост 130 км/ч със 5 4овека и багаж :D :D :D

              Коментар

              Working...
              X