Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Махнах цедката на регулатора за високо налягане на Пунтото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Махнах цедката на регулатора за високо налягане на Пунтото

    Здравейте колеги да питам нещо оня ден премахнах цеДката на регулатора за високо налягане на Пунто 1.9 ЖТД. Дали ще имам някакъв проблем?Модерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Пунто 1.9 ЖТД

    SKYLINE87 написа:
    Здравейте колеги да питам нещо оня ден премахнах цетката на регулатора за високо налягане.Дали ще имам някакъв проблем.
    И защо по дяволите я премахна???Ей така да се намираш на работа?Осмислил ли си предназначението и?Дано ме разбра!Поздрави!

    Коментар


      #3
      Не колега защото имам проблеми с този регулатор за това премахнах цетката.

      Коментар


        #4
        Тя(цедката) е там да попречи на проблемите!Успех!

        Коментар


          #5
          Добре де колега обясни за какво служи какви проблеми за това сам пуснал темата.Нали за това е форума и съм Я махнал защото съм за нов и правя опити.

          Коментар


            #6
            А не е ли по-добре човек първо да пита и после да пипа?Тази цедка е изключително фина,и е там за да попречи на предполагаеми частици да попаднат във регулатора! Има предвид частици от кофти филтри или (да не дава господ)от работата на помпата!И в двата случая става проблем за регулатора.Там където му е уплътняващото лице ,начина на конструкцията е приблизително същата като на клапанния механизъм на дюзата.Ако не уплътни когато трябва,няма да запали или ще пали трудно!Стойността му е често над 300лв. така че.....Успех!!!

            Коментар


              #7
              Мерси за отговора .

              Коментар

              Working...
              X