Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спукан картер тд100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спукан картер тд100

    Здравейте на всички!Вчера вечерта спуках картера на мойто Браво(тд100).Някои можели да ми препоръча добур майстор в Русе,който да работи по-евтино.Благодаря предварително!
    Fiat Bravo TD100

    #2
    Братовчед ми който е с Каппа 2.0 20в спука картер и го залепи с поксипол.И вече година и повече може би си кара без проблем.Такаче ако искаш пробвай ама само при положение че е пукнат.Иначе може да го закараш и да го заварят,алуминий се прави с аргонова заврка ако се нелъжа.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      kal0yanch40 написа:
      Братовчед ми който е с Каппа 2.0 20в спука картер и го залепи с поксипол.И вече година и повече може би си кара без проблем.Такаче ако искаш пробвай ама само при положение че е пукнат.Иначе може да го закараш и да го заварят,алуминий се прави с аргонова заврка ако се нелъжа.
      Или просто си купуваш друг от някоя морга.За една стара Джета беше 30 лв.

      Коментар


        #4
        И аз мисля че е по-добре моргаджииски. На служебното пежо го лепиха два пъти тук в Русе, и пак прокапва. С лепене само ще си създадеш повече грижи.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #5
          ОФФ: Бравото да не е тъмно синьо и в момента да е в сервиза на Калоян? С махнати капаци на стоповете.
          Fiat Bravo 11'97
          1.4 12V A/C

          Коментар


            #6
            колеги и аз имах проблем с картера но си го смъкнах и го залепих с бизон-течен метал така се казва лепилото и вече минах 3 хиляди км нямам никакви проблеми

            Коментар


              #7
              Здравейте,колеги!И аз съм вече в тоя филм-спуках картера на мареята и се чудя дали ще мога без да го свалям да го залепя с течен метал и дали има значение течния метал дали е маслоустойчив?Поздрави!
              Marea Wekeend ELX 1.9 TD 100hp/97

              Коментар


                #8
                Aprilov написа:
                Здравейте,колеги!И аз съм вече в тоя филм-спуках картера на мареята и се чудя дали ще мога без да го свалям да го залепя с течен метал и дали има значение течния метал дали е маслоустойчив?Поздрави!
                Дай една снимка да видим за каква дупка говорим. Иначе сигурно ще стане ако е малко даже и с поксипол, но колко ще кара...И аз бях в голям филм, но резултата от малка дупчица 0,5 см след свалянето се оказа че е повече. Отвътре се беше цъфнал като роза! Ето резултата като го заваряваха.
                Прикачени файлове
                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                Коментар


                  #9
                  Нямах време да го снимам,но наистина беше съвсем малко-карах много бавно и затова белята е малка.Вече го залепих с Бизон-течен метал-и засега няма проблем.Пукнатината е на посоченото със стрелка място:
                  Прикачени файлове
                  Marea Wekeend ELX 1.9 TD 100hp/97

                  Коментар

                  Working...
                  X