Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оборотите се вдигат при ляв завой - Брава ТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оборотите се вдигат при ляв завой - Брава ТД

    Здравейте,Имам проблем с колата.На ляв завои качва обороти от нормални до 1500 оборота ,моля какъв е проблема и ако изобщо е проблем.Мерси предварително!! Грешен раздел. Нарушение на т. 1.1 от правилата на форума.Неясно заглавие. Нарушение на т. 1.7 от правилата на форума.Преместена.Редактирано заглавие. Модераторски екип.

    #2
    Колега кажи малко повече подробности, каква е колата, на място или в движение го прави, има ли газова ако е бензин и т.н.
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #3
      Колата е Fiat Brava 1.9 TD само на ляв завой в движение,на място това не се случва.

      Коментар


        #4
        Качва оборотите само по оборотомер или и двг се ускорява?
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          Zaim написа:
          Колата е Fiat Brava 1.9 TD само на ляв завой в движение,на място това не се случва.
          Модела е със жило и което може би се мести от скъсан тампон на мотора, при местене на рейката за мен е нещо механично.
          Човекът е човек когато е на път.

          Коментар


            #6
            lionov_1965 написа:
            Zaim написа:
            Колата е Fiat Brava 1.9 TD само на ляв завой в движение,на място това не се случва.
            Модела е със жило и което може би се мести от скъсан тампон на мотора, при местене на рейката за мен е нещо механично.
            Ходих на сервиз,жилото е здраво също и тампонат на рейката е добре.Ако е механично каде трябва да се търси?

            Коментар

            Working...
            X