Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дълбок размисъл...............

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    при мен проблема е че когато закача манометыр на колектора и змеря налягането ж началото манометъра показва (-) стойност.И когато вдигне 4000 оборота стрелката почва да вибрира м/у .3-.4 което е много много малко.
    Bravo 1.9 TD/100

    Коментар


      #17
      да отговоря на един от въпросите: ДА този двигател е с интерколер затова е и 100 коня а не 75 това е единствената разлика (е 75 е ограничена разбирасе) А относно пушенето. Осъзнайте се бе хора нормално да пуши, дизела е мръсно гориво , а да не говорим какви боклуци ни сипват на бензиностанциите. И при мен пуши но при по високи обороти около 3000 даже и отгоре, но е мн относително понякога дори при паркиране (1000 оборота) пак искарва пушак.
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #18
        здрасти ,ако има интерколер провери дали няма някъде пробив ,обикновенно около дупката е леко мазничко , от това се губи мощност а и леко грее.

        Коментар


          #19
          Ами то на ваште нафтови печки за това им се слагат турбота за да им раздухват огъня, аз за кво съмм си купил бензин като искам да се изстрелвам ... пък вече ще се примирите с такива недостатъци - то не може хем ефтино на бензиностанцията - хем ферари след бокса.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #20
            niko_ymn написа:
            Ами то на ваште нафтови печки за това им се слагат турбота за да им раздухват огъня, аз за кво съмм си купил бензин като искам да се изстрелвам ... пък вече ще се примирите с такива недостатъци - то не може хем ефтино на бензиностанцията - хем ферари след бокса.
            Ехааааааааааааааа, браво, бе! Я се запознай за някой качества на дизеловия двигател http://www.shell.com/home/Framework?...h_ga_2203.html Виж на "мощност" и на "издържливост".

            Коментар


              #21
              Нищо не пишат за Бенца)Интересно защо няма болид на Ф1 с нафтова печка,като е толкова ефективно
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #22
                [quote="dudulia"]Нищо не пишат за Бенца)Ако си мислиш че в бенза не слагат мръсотии и боклуци...
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #23
                  dudulia написа:
                  Нищо не пишат за Бенца)Интересно защо няма болид на Ф1 с нафтова печка,като е толкова ефективно
                  Споко!!! И това време ще дойде.

                  Коментар


                    #24
                    Maрeaта ми 1,9td понякога пуши така , че не виждам колата зад мен , понякога обаче не пуши въобще .Лично аз мисля , че се дължи на нафтата , защото по двигателя не съм пипал нищо .

                    Коментар


                      #25
                      doofiat написа:
                      скоро и един пич каза,че дори и да я изрязвал не му пушела.
                      Предполагам вярва и в дядо коледа, нали? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Колеги, това са смешни работи, естествено че ще изпуши като развърти турбото, ебаси, все едно забравяме че караме с наФта...И аз мислех така докато не си разменихме колите с един приятел - в огледалото не се вижда всичко
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #26
                        doofiat написа:
                        Ехааааааааааааааа, браво, бе! Я се запознай за някой качества на дизеловия двигател
                        Eх, оставете ме малко да се порадвам, че имам ламя вместо кола пък и вие.
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #27
                          niko_ymn написа:
                          doofiat написа:
                          Ехааааааааааааааа, браво, бе! Я се запознай за някой качества на дизеловия двигател
                          Eх, оставете ме малко да се порадвам, че имам ламя вместо кола пък и вие.
                          Ела да я пробам тази ламя! Твойте 103 коня, срещу моите 100 дизелови! :P
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #28
                            абе и аз гледам данните за секундите от нула до сто и не ми се вярва ... ама дори и да е така - аз в момента съм без катализатор и тръгвам още по-бързо. Дайте да сложим турбо на бензиновия и тогава да ги сравним, а ?
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #29
                              Vladim написа:
                              niko_ymn написа:
                              doofiat написа:
                              Ехааааааааааааааа, браво, бе! Я се запознай за някой качества на дизеловия двигател
                              Eх, оставете ме малко да се порадвам, че имам ламя вместо кола пък и вие.
                              Ела да я пробам тази ламя! Твойте 103 коня, срещу моите 100 дизелови! :P
                              Пак може да те опъне ако е шофер
                              http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                              Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                              FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                              FIAT Punto 99' 1.7 TD

                              Коментар


                                #30
                                niko_ymn написа:
                                абе и аз гледам данните за секундите от нула до сто и не ми се вярва ... ама дори и да е така - аз в момента съм без катализатор и тръгвам още по-бързо. Дайте да сложим турбо на бензиновия и тогава да ги сравним, а ?
                                Дай да му сложим на моят 16 клапана пък тогава чудо да видиш!
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X