Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застуди се, как палите сутрин ? (клипове)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    dark_poison_bg написа:
    аз едвам паля от третия път доста време се мъчи да запали и отзад пуши яко, добре че ми е як акумулаторът ако бях с някой скапан да съм му **** мамата още при първия опит да запаля :D незнам как ще се пали при по-големите студове, дайте някав съвет
    подгревните свещи са за смяна :D може да греят но да греят само на малка част от свеща
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    Коментар


      #62
      В неделя сутрин запалих гадничко. Темпреатурата беше - 2 градуса. През ноща е падала до -8. Никога не ми се е случвало да запали с "кюфкане" и яко претрисане. Палил съм на - 14 гр. - без проблем. За първа зима съм с 10В40, другите зими съм карал с 5В40, прибавям и неустановените годинки на акумулатора...ПС: Не съм снимал, защото не мислех, че ще запаля по-различно от друг път.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #63
        ntodorov написа:
        В неделя сутрин запалих гадничко. Темпреатурата беше - 2 градуса. През ноща е падала до -8. Никога не ми се е случвало да запали с "кюфкане" и яко претрисане. Палил съм на - 14 гр. - без проблем. За първа зима съм с 15В40, другите зими съм карал с 5В40, прибавям и неустановените годинки на акумулатора...ПС: Не съм снимал, защото не мислех, че ще запаля по-различно от друг път.
        А как можеш да си позволиш такава гавра с ЖТД-то и да му налееш 15в40 .
        Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

        Коментар


          #64
          http://www.youtube.com/watch?v=NK42frLAYR40градуса, взема да почна вече да гася фаровете и радиото
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #65
            emzo написа:
            http://www.youtube.com/watch?v=NK42frLAYR40градуса, взема да почна вече да гася фаровете и радиото
            Аз съм чувал, че при палене на включени фарове - крушките горели.
            FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

            Коментар


              #66
              Приказки от 1001 нощ, копчето е целогодишно на ОН, евентуално под -10гр ги гася ама то това 2-3 дена най-много.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #67
                tomsan написа:
                ntodorov написа:
                В неделя сутрин запалих гадничко. Темпреатурата беше - 2 градуса. През ноща е падала до -8. Никога не ми се е случвало да запали с "кюфкане" и яко претрисане. Палил съм на - 14 гр. - без проблем. За първа зима съм с 15В40, другите зими съм карал с 5В40, прибавям и неустановените годинки на акумулатора...ПС: Не съм снимал, защото не мислех, че ще запаля по-различно от друг път.
                А как можеш да си позволиш такава гавра с ЖТД-то и да му налееш 15в40 .
                Хора, простете - грешката е моя - с 10В40 съм. Поправям се. Сега видях, какво съм писал. Поправете ме - с 15 В40 никага, ама никога и никоя кола не съм карал.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #68
                  tomsan написа:
                  ntodorov написа:
                  В неделя сутрин запалих гадничко. Темпреатурата беше - 2 градуса. През ноща е падала до -8. Никога не ми се е случвало да запали с "кюфкане" и яко претрисане. Палил съм на - 14 гр. - без проблем. За първа зима съм с 15В40, другите зими съм карал с 5В40, прибавям и неустановените годинки на акумулатора...ПС: Не съм снимал, защото не мислех, че ще запаля по-различно от друг път.
                  А как можеш да си позволиш такава гавра с ЖТД-то и да му налееш 15в40 .
                  При мене гаврата е още по-голяма значи, карам го с Мобил 15в40 за трактори, багери, фадроми...
                  FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

                  Коментар


                    #69
                    И нали се сещаш при студен старт на -10 градуса колко им е добре на повдигачите.
                    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                    Коментар


                      #70
                      Ето и от мен едно видео на -1 http://vbox7.com/play:1548e840
                      Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                      Коментар


                        #71
                        1. Kво чакаш и ти след като мине подгрева ? 2. Честити ти абс грешки
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #72
                          Чакам да се намери кой да ми свали алтернатора, защото не искам да си троша ръцете...
                          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                          Коментар


                            #73
                            tomsan написа:
                            Ето и от мен едно видео на -1 http://vbox7.com/play:1548e840
                            При мен като паля сутрин стрелката на термометъра стои като умряла, а твоята е малко над 1-во деление което е около 30 градуса на антифриза ... кого заблуждаваш - себе си ли? Запали със завътране и половина .. даже на emzo стилото не може така
                            Fiat Stilo 1.9 Jtd 115 2003 MultiWagon

                            Коментар


                              #74
                              Няма да споря, пък и не съм тръгнал да лъжа никого, закакво ми е да правя клип ако не ми е първото палене ?П.п за да уточня, това ми е първото палене, ама второто подаване на контакт .П.п2 stooes я преди да пишеш глупости хвани и обстойно прегледай всичките клипове със Стилота във темата и виж къде им е стрелката.
                              Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                              Коментар


                                #75
                                за стрелката на тепературата и на бравото ми седи леко над минимума след като цъкна на контакт , необеснимо за мен защо, явно с времето уредите стават по неточни понеже ми подържа нормална температура малко над средната четичка!А тази сутрин беше -9 ще кача по късно клипчето да ви покажа, стартера ми нещо взе да изпуска завъртам тамън стъгсти и да запали и се чува едно стържене и спира да ми върти мотора ! идей дали е шалтер или съм за втулки ??
                                мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                                Коментар

                                Working...
                                X