Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

bravo jtd 105 при запалване изпушва черно и веднага синьо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    bravo jtd 105 при запалване изпушва черно и веднага синьо

    bravo jtd 105 при запалване изпушва черно и веднага синЬо при дподаване на газ + придърпване до около 2000 оборотаслед форсиране 2-3 пъти синЬото изчезва карал съм колата 12 хиляди км - масло не горивърви наравно със fiat tipo td което адски ме дразни иначе харчи около 7 и малко литра на 100 кмако някои мойе да ми помогне много ще се радвамили моля препоръчаите ми сервиз кадето са правили гтд защото много съм патил от маистори с предишната си кола fiat bravo 1.6 16 v

    #2
    Мисля че имаш пикаеща дюза

    Коментар


      #3
      ergon написа:
      Мисля че имаш пикаеща дюза
      Какво значи пикаеща дюза?
      http://www.pljuvalnik.com
      Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

      Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

      Коментар


        #4
        Синьото е всичко друго ама не и нафта 7 и нещо на 100 е адски много, ако става дума за извънградско.Бих проверил дюзи, егр, дебитомер, турбо пътища, компресия и накрая турбо може би.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Синьото е всичко друго ама не и нафта 7 и нещо на 100 е адски много, ако става дума за извънградско.Бих проверил дюзи, егр, дебитомер, турбо пътища, компресия и накрая турбо може би.
          +1
          AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
          HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
          Kawasaki ER-6n'2012

          Коментар


            #6
            Уточнение когато запаля колата сутрин без да подавам газ не пуши!когато подам газ в диапазона 1500 - 2000 оборота има придърпване изпушва черен пушек и когато отпусна педела излиза синиа пушек които е светло синако изпушва синио и това е масло то би триабвало да ми харчи масло карал съм 12 хиляди с 1 масло без да доливамако е изхарчено то е савсем малко или никакво !Егр беше запушен но аз го отпуших и колата работи по добре в ниските обороти малко по добре ми върви проверих и мракуча към сепаратора има изпаренияхарчи 7 и нещо градско пробвал съм и друг дебитомер не видях разлика във вървенето и при всяко запалшане в зависимост колко е топла колата си го има това изпъчване като подавам рязко газ след това изчезва но ми прави впечатление че щом мине 1500 оборота има леко ратрисане дори при загрял двигател въпреки че синия пушек липсвапрепоръчаите ми сервиз моля за софия

            Коментар

            Working...
            X