Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем Фиат браво ТД 100 !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем Фиат браво ТД 100 !!!

    За разлика от темата на колегата моят проблем е друг.Запалих автомобила поработи 2-3 минути и угасна. От там започват мъките, няма заплаване.Видях че клапан авансатора тече гориво, прецених че това ми е проблема и го подмених. За нещастие колата отново не желаеше да запали.Обезвъздуших системата колата припали и след няколко секунди угасна.Един вид припалва ако и дам налягане на горивото от ръчната подкачваща помпа (т.н. Лимонка).След като взех и последната капка живот на акумолатора. Прецених че ще да е наи добре да поискам съвет.Дърпа ми от някаде въздух системата ли какво? ... Видях се в приключение.

    #2
    Има още въздух. Системата се обезвъздушава доста трудно. Продължавах да обезвъздушаваш и ще се оправи. Аз, като съм я оставял без нафта, съм повтарял процедурата по десетина пъти, докато изгоня въздуха.
    Fiat Marea TD100

    Коментар


      #3
      Щом си от този край,посети този колега,гарантирам за него и работата му,прати му много поздрави от мен и ви желая успех с намиране то на главния герой в твоя филм! Поздрави!!! http://www.servis-diesel.hit.bg/

      Коментар


        #4
        Още въздух има.2-3 пъти съм оставал без нафта, както каза колегата - зор се обезвъздушава.Ако имаш нужда от помощ, пиши ми, гледам си от Габрово
        Тря'а напиша нещо тука, нали

        Коментар


          #5
          iuly_vn написа:
          Има още въздух. Системата се обезвъздушава доста трудно. Продължавах да обезвъздушаваш и ще се оправи. Аз, като съм я оставял без нафта, съм повтарял процедурата по десетина пъти, докато изгоня въздуха.
          Като запали давай на 3500 об/мин така два пъти най-много и си готов.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Проблемът отстранен .... Благодаря много . ДА беше въздух.

            Коментар

            Working...
            X