Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

шаси номер?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    шаси номер?

    Колеги, знае ли някой дали по номера на шасито на автомобила може да се определи дали е EURO3. На моя фият марея 2000г. на талона пише EURO3, а един колега казва че трябва да се види номера на шасито, което на мен ми е странно...Кажете вие.
    Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

    #2
    Да може, в EPER.Но от сега ти казвам - Евро3 си, турбина с променлива геометрия, скъп дебитомер, една идея по-нисък разход от Евро2 и те така ...
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Да може, в EPER.Но от сега ти казвам - Евро3 си, турбина с променлива геометрия, скъп дебитомер, една идея по-нисък разход от Евро2 и те така ...
      Ясно, питам защото и на талона понякога информацията не е достоверна. На моя пише че съм 105 к.с. а по двигателя излиза че колата е 110 к.с. Двигателя е е 186 A6.000.
      Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

      Коментар


        #4
        Той emzo си ти го е казал. Поради бюрократична грешка плащаш по-нисък с 5 коня данък Но иначе всичко останало явно ти е по-скъпото ЕВРО3...И да, в епер можеш да провериш по VIN какъв е двигателят ти, а и доста други неща излизат.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          Ето ти ЕПЕР:http://eper.fiatforum.com/eper/navi?...D&RMODE=във VIN пишеш номера на шасито - ZFA.........
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар

          Working...
          X