Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся мнения за Фиат браво 1.9тд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся мнения за Фиат браво 1.9тд

    Много се извинявам предварително.Нещо немога да се оправя с търсачката и искам да попитам какво ви е мнението за Фиат браво 1.9 td 75кс всичко за този модел. Ако има такива теми моля да ми дадете линк дирекно кам тези теми.Благодаря предварителноМодерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    бягай по-надалечко

    Коментар


      #3
      Добре дошъл във форума колега Ако искаш дизелов фиат браво, по-добре търси ТД100, или още по-добре ЖТД
      Тря'а напиша нещо тука, нали

      Коментар


        #4
        Dimo_J написа:
        бягай по-надалечко
        ей такива мнненияя ме заливат от смях и недоумение бгай,къде да бяга? колко далеч? И защо? Какво и е на колата? Айде като плюеме нещо,да е с аргументи Моето мнение,че ако колата е добра,няма проблем ...но и към автора на темата? Какво точно те интересува и защо? Ще купуваш кола и си се насочил към така или просто ти е попаднал такъв екземпляр...Ако ще купуваш и нямаш предвид конкретна кола бих те посъветвал да се насочиш към жтд...ако пък парите не ти достигат,тд100 също е по-добър избор,все пак 25 к.с. са доста....Но ако конкретния екземпляр тд75 е добре поддържан,мисля,че няма да сгрешиш,стига да не търсиш кола за състезания
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #5
          защо да бяга ?
          fiat Brava 1,9TD 75 -октомври 1998

          Коментар


            #6
            paralesa написа:
            Dimo_J написа:
            бягай по-надалечко
            ей такива мнненияя ме заливат от смях и недоумение бгай,къде да бяга? колко далеч? И защо? Какво и е на колата? Айде като плюеме нещо,да е с аргументи Моето мнение,че ако колата е добра,няма проблем ...но и към автора на темата? Какво точно те интересува и защо? Ще купуваш кола и си се насочил към така или просто ти е попаднал такъв екземпляр...Ако ще купуваш и нямаш предвид конкретна кола бих те посъветвал да се насочиш към жтд...ако пък парите не ти достигат,тд100 също е по-добър избор,все пак 25 к.с. са доста....Но ако конкретния екземпляр тд75 е добре поддържан,мисля,че няма да сгрешиш,стига да не търсиш кола за състезания
            Първо мерси за мнението.Второ да попаднал ми е един такъв много запазен и поддържан екземпляр за това просто търся мнение от собсвеници на такъв автомобил да имам някаква представа дали е читав имали някакви конкретни проблеми за които мога да гледам,какъв разход дава и т.н

            Коментар


              #7
              За съжаление, във форума имаше мнение за този модел, че не са много икономични. Помпата е немска, а мотора е с класическо изпълнение по отношение на модернизация. Чист турбо дизел.
              Fiat Marea TD100

              Коментар


                #8
                Щом е поддържана и те ,,дръпне,, от пръв поглед вземай я. Иначе потвърждаваш вица дето се казва ,,защо никой не си такова жената на терасата а си я прибира в спалнята и там я .....
                Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                Коментар


                  #9
                  Между 1,9 ТД75 и 1,9Д, бих избрал чистия дизел.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    според мен най-добрия вариант е да потърсиш нещо или тд100 или жтд...тд75 ще си е читав определено ако е гледан добе, но тези 25кс от които се лишаваш и поне предполагам с литър по висок разход от тд100 да не гооврим за жтд ще ти бръкнат в джоба рано или късно...а и 25 коня отгоре са си добре аз съм с тд100 и засега мисля да я сменям само срещу ЖТД мултиджет 140 Стило или БМВ е30 323 успех с покупката в крайна сметка ако те кефи колата я вземай аз така направих с моята преди три години исках жтд Браво черно а си купих брава сива ТД100 просто като я видях и те това беше
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      #11
                      кроко61 написа:
                      Щом е поддържана и те ,,дръпне,, от пръв поглед вземай я. Иначе потвърждаваш вица дето се казва ,,защо никой не си такова жената на терасата а си я прибира в спалнята и там я .....
                      Колега, Ти си човека който може да даде най-точна информация за този двигател
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        #12
                        Май нещо за разхода се бъркате.Зависи от задкормилното устройство.
                        fiat Brava 1,9TD 75 -октомври 1998

                        Коментар


                          #13
                          liubaka написа:
                          Май нещо за разхода се бъркате.Зависи от задкормилното устройство.
                          По данни гори почти, колкото TD100 (разликата беше 100-300ml.), а е с 25 коня по-слаб...
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Извинявам се на кроко 61- останал съм с грешно впечатление, че колата ти е ТД-75.
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар

                            Working...
                            X