Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има датчик на филтъра, а няма подгряване- Защо?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има датчик на филтъра, а няма подгряване- Защо?

    Доколкото знам кабелите на позиция 3 и 4 са подгряването на филтъра и датчика за подгряване.Проблема при мен е че на позиция 3 няма нито букса нито кабел, а в филтъра има глух отвор.На позиция 4 го има кабела с буксата и е включен в филтъра.Каква може да е причината да има само датчик без подгрев????
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Може би резнат кабел или запилян някъде надолу.Не съм с Мареата иначе бих ти показал къде да търсиш.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Може би резнат кабел или запилян някъде надолу.Не съм с Мареата иначе бих ти показал къде да търсиш.
      Абе кабела ок, по интересно ми е защо в стойката на филтъра няма нищо? Нито нагревател нито конектор за него, даже резба няма в този отвор.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        колега нагреватела се намира между филтъра и самата стойка на филтара , на твойта снимка се вижда много добре кабелите на позиция 3 са включени в нагревателя, това черното между филтараи стойката тие нагревателя.
        темпра 1,9тд

        Коментар


          #5
          Искрен написа:
          колега нагреватела се намира между филтъра и самата стойка на филтара , на твойта снимка се вижда много добре кабелите на позиция 3 са включени в нагревателя, това черното между филтараи стойката тие нагревателя.
          АА това не е моя филтър, използвал съм снимката за да покажа кое търся
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            infineon написа:
            Искрен написа:
            колега нагреватела се намира между филтъра и самата стойка на филтара , на твойта снимка се вижда много добре кабелите на позиция 3 са включени в нагревателя, това черното между филтараи стойката тие нагревателя.
            АА това не е моя филтър, използвал съм снимката за да покажа кое търся
            Ами да това е моя снимка.Снимай твоя колега.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар

            Working...
            X