Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат дукато 2.5 тди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат дукато 2.5 тди

    Здравейте, колеги от няколко дена съм горд(може би) собственик на фиат дукато 2.5 тди имам следния проблем не ми свети лампата за маслото на таблото интересува ме можели някой да ми обясни каде точно се намира датчика на маслото за да видя дане би той да е повреден питах един познат той ми каза че е до масления филтър но понеже нямам канал лежах от доло но него намерих ако някой знае да ми обясни малко по точно.Благодаря предварително

    #2
    Re: фиат дукато 2.5 тди

    dianpelovski написа:
    Здравейте, вече колеги от няколко дена съм горд(може би) собственик на фиат дукато 2.5 тди имам следния проблем не ми свети лампата за маслото на таблото интересува ме можели някой да ми обясни каде точно се намира за да видя дане би той да е повреден питах един познат той ми каза че е до масления филтър но понеже нямам канал лежах от доло но него намерих ако някой знае да ми обясни малко по точно.Благодаря предварително
    Оправи си поста - нищо не става ясно от него - не ти свети лампата,пък питаш за нещо друго- какво е това "той",лампа е от женски род.Какво търсиш отдолу,лампата е на таблото.
    Фиат марея уикенд 1.9ТД100

    "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

    Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

    Коментар


      #3
      Re: фиат дукато 2.5 тди

      ivannik написа:
      dianpelovski написа:
      Здравейте, вече колеги от няколко дена съм горд(може би) собственик на фиат дукато 2.5 тди имам следния проблем не ми свети лампата за маслото на таблото интересува ме можели някой да ми обясни каде точно се намира за да видя дане би той да е повреден питах един познат той ми каза че е до масления филтър но понеже нямам канал лежах от доло но него намерих ако някой знае да ми обясни малко по точно.Благодаря предварително
      Оправи си поста - нищо не става ясно от него - не ти свети лампата,пък питаш за нещо друго- какво е това "той",лампа е от женски род.Какво търсиш отдолу,лампата е на таблото.
      Търси датчика, той не е от женски род.П.С. Фиат никога не е произвеждал мотори ТДИ така че най вероятни е ТД.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        Извинявам се вече го оправих а отностно двигателя дукатото 2.5 тди модел 230 и е със интерколер така му пише на талона и купето

        Коментар

        Working...
        X