Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Запитване за Фиат Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Запитване за Фиат Брава

    Здравейте колеги ! От скоро и аз имам Фиат Брава ТД 75...... та до сега повече съм карал бензин... и ми се струва, че или аз нещо си пускам съединителя по хавата или колицата нея бива. Като превключа на втора и пускам съединителя често започва да тресе такава да хълца ( не знам как да го обясня точно ) не върви плавно.. това става и рядко на трета, говорих с майстор вика така са си уж трябва да свикнеш....... знам ли та дали не е запушено нещо или аз да взема да пускам по-плавно съединителчето Мерси за отговорите предварително ! И да не се смеете много :D

    #2
    Re: Запитване за Фиат Брава

    Cisse написа:
    Здравейте колеги ! От скоро и аз имам Фиат Брава ТД 75...... та до сега повече съм карал бензин... и ми се струва, че или аз нещо си пускам съединителя по хавата или колицата нея бива. Като превключа на втора и пускам съединителя често започва да тресе такава да хълца ( не знам как да го обясня точно ) не върви плавно.. това става и рядко на трета, говорих с майстор вика така са си уж трябва да свикнеш....... знам ли та дали не е запушено нещо или аз да взема да пускам по-плавно съединителчето Мерси за отговорите предварително ! И да не се смеете много :D
    Прегледай тампоните на двигателя.После при потегляне на 1-ва на ниски обороти горе долу до 1100 ако много тресе може да е от съединителя,я феродов,я комплект и недай си боже маховик,ама тя твоята май не е с демпферен маховик.Успех
    FIAT MAREA WEEKEND 1.9 JTD 2002 81kw ELX 110 катърчета FIAT TEMPRA SX 1.6i.e.cat 1991 тънка пиличка,която не е мирисала бензин от 2005 г.

    Коментар


      #3
      Добре, утре отивам да ги прегледам. Но не че треси, ами по-скоро все едно ту напред ту назад и се клати такава И това само на втора и не винаги..... на трета супер рядко. Дано не е голям проблема и да трябват доста кинти, че доста се изхарчих вече

      Коментар

      Working...
      X