Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 2.8D!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 2.8D!!!!!

    Здравейте колеги, попаднах тези дни на един катастрофирал бус Citroen Jumper от старите на един приятел! Двигателя е здрав и читав, на него забелязах, че пише Fiat Tipo 2.8 Diesel(120PS). Въпроса ми е, дали има някаква много сложна техническа възможност да се пригоди такъв мотор на Типо!??!??
    Fiat Tipo 1.4 Weber (на скрап), NEW! Opel Astra G 1.6mi
    Fiat Tempra 1.6 i.e.cat + LPG

    Добрата кола ще ви закара от точка А до точка Б, а мощната ще ви създаде само неприятности!

    #2
    Re: Fiat Tipo 2.8D!!!!!

    momchil_kk написа:
    Здравейте колеги, попаднах тези дни на един катастрофирал бус Citroen Jumper от старите на един приятел! Двигателя е здрав и читав, на него забелязах, че пише Fiat Tipo 2.8 Diesel(120PS). Въпроса ми е, дали има някаква много сложна техническа възможност да се пригоди такъв мотор на Типо!??!??
    Карам същия мотор само че е на бус Пежо Боксер 2.8 ХДИ. Мощността му по-точно по книжка е 128к.с.Добър мотор е според мен,а лично навъртях над 100х.км само със смяна на консумативи.Но по въпроса ти не мисля,че може да го побереш в коша на типо :D .Като гледам на буса колко малко място има отстрани едвам ръката си да вкараш не мога въобще да си го представя в лека кола
    EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

    Коментар


      #3
      Заблуждаваш се от надписа Tipo-Тип.Просто е написано че мотора е на Фиат.

      Коментар


        #4
        FIAT Tipo 2.8D пише, знам че, ТИПо на италиански означава МОДЕЛ!
        Fiat Tipo 1.4 Weber (на скрап), NEW! Opel Astra G 1.6mi
        Fiat Tempra 1.6 i.e.cat + LPG

        Добрата кола ще ви закара от точка А до точка Б, а мощната ще ви създаде само неприятности!

        Коментар


          #5
          momchil_kk написа:
          FIAT Tipo 2.8D пише, знам че, ТИПо на италиански означава МОДЕЛ!
          Слагай смело тогава на Типака :D Ако имаш некви проблеми ний тука дружно,ще помагаме във форума :D .Накрая да не забравиш да споделиш резултатите,че поне лично мене живо ме интересуват-максимална скорост,0-100км/ч и ако ме удовлетворят махам този бавен мапнат мотор 1.9ЖТД на Мареа-та и след кратък разговор с шефа слагам 2.8 ХДИ от Боксера,а ЖТД-то ще сложа на Боксера да не стои неква дупка там :D
          EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

          Коментар

          Working...
          X