Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко помощ за един маркуч?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко помощ за един маркуч?

    Може ли да ми кажеде какъв е вътрешния диаметър на този маркуч(посочен на снимката)? Колата е Пунто 1.7ТД 97г.
    Прикачени файлове

    #2
    Не съм на 100% сигурен за размера и да не те подведа, но повечето размери са 16мм. Това ти е за парното и би трябвало да е 16мм.

    Коментар


      #3
      chaveto, според тебе дали е еластична тази гума, понеже искам да си сложа там подгряването а отвора там е доста повече някъде към 20-22мм. Мисля че ако го понапъна ще влезе, ама все пак да питам.

      Коментар


        #4
        По принцип тези маркучи имат оплетка която не им позволява да се разширяват. Но се продават преходници и можеш да направиш всякакъв размер. Отиваш в първият магазин или сервиз за газови уредби и си купуваш какъвто ти трябва преход.

        Коментар


          #5
          Гледам си от София, може ли направо да ме опътиш към такъв магазин. Ама какви са точно тези преходи, направо маркучи, примерно от 16 на 22 или си е като някаква втулка с различен диаметър в двата края?

          Коментар


            #6
            Втулка с два диаметъра. Магазини сега въобще не мога да се сетя къде да ти кажа. На ботев имаше един голям и на опълченска също съм виждал.

            Коментар

            Working...
            X