Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ТД100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    здравейте

    Смени с прозрачен маркуч между филтара и идващата траба от резервоара при мен там се получава въздох.

    Коментар


      #17
      мисля събота неделя да сваля и изчистя Дебитомера....Мисля и да го замеря, някой знае ли какви показания трабва да ми покаже ако работи????или неработи...
      Bravo TD100 98'- това в Гаража
      Brava TD100 96'- Мир на праха и...
      Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
      Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

      Коментар


        #18
        здравей

        Внимавай да не го повредиш като го чистиш защото е много нежен.Успех.

        Коментар


          #19
          ЦъкЧакам тия дни новия дебитомер да ми пристигне и ще го замеря и него за да дам и точни стойности ! Внимавай как си миеш дебитомера защото е много крехък и се чупи лесно да не се биеш по главата после
          Fiat Marea / 1.9 TD 100 / Weekend
          Škoda Fabia / 1.9 TDI /

          Коментар


            #20
            ако ми остане време събота и неделя, ще ги замеря и ще пиша пак...Мерси за инфото и лек ден на всички...
            Bravo TD100 98'- това в Гаража
            Brava TD100 96'- Мир на праха и...
            Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
            Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

            Коментар


              #21
              Ае като го почистиш, може да ми помогнеш да почистя и моя
              Тря'а напиша нещо тука, нали

              Коментар


                #22
                и все пак ми прилича на въздух отнякъде и то много малко затова не можеш да го засечеш
                Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
                ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

                Коментар


                  #23
                  ТД100

                  Господа,Стига сте се изхвърляли че се отремонтират течащи авансатори. В моето село ДОЛНО НАДОЛНИЩЕ ремонтирват изгурели крушки. Това са врели не кипели. Човека Ви казва че не му тече авансатора вие го карате да го сменя.1.Ако смуче въздух от някъде там ще е омазнено /нафтено2.дебитомера на ТД100 не влияе на тези симптони който пише клегата по горе.ПРАВ ли съм СПЕЦА? За мен проблема ти е в помпата -по точно една джиджака на нея която струва 70 кинта а се стига до нея няма да ви казвм с колко мъка. Ще те насоча къде да ти погледнат колата, пичовете са бързи и точни. Търси в гр.Ямбол сервиз "ДИЗЕЛ" Георги и Николай, ако някой може да ти помогне това са те. Един клапан авансатор не е от ефтинките. Ако някой няма 190 - 205 лв за нищо да минава и да ми оставя всеки ден по 20 лева. Колега успех и ме послушай за майсторите.
                  Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
                  харчи: DOSTA

                  Коментар


                    #24
                    Тя темата е от март месец и без развитие, а вие още я коментирате. Ще помоля колегата да пише как е решил проблема, за да се знае. Иначе аз залагам на дюзи и авансатор.
                    Fiat Marea TD100

                    Коментар

                    Working...
                    X