Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.9 JTD - turbo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.9 JTD - turbo

    Та...прибирам се вчера от моренцето, бица си по магистралката в лявата лента, по едно време чувам цък/пук/ и след няма и 30 секунди тия дето съм минал покрай тях преди малко минават тоя път те покрай мен. Веднага погледнах към таблото - лампичката за дюзите/както и викам аз / светиии та се скъсва от светене, турботно не работи, колата е като костенурка по пътя, немога да изпреваря и тир дори, направо ми се плаче...Преди около 8 месеца ми се случи същото нещо на връщане от Русе, оказа се че се дължи на грешки в компютъра, изчистиха ги и фичо си литна отново, ама тоя път незнам защо съм се спекал така, а и майсторът ми се прибира чак в петък от почивка и сега незнам какво да си мисля... Дайте някаква идея какво, що и т.н.т и ако е отново от компютърът, нормално ли е за по малко от година два пъти да се случва едно и също нещо..
    Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

    #2
    Колега, тези грешки в компютъра не са от него. Той просто регистрира някакви неизправности и ги запаметява за да може в сервиза да видят кой възел от колата не е работил както трябва. Те служат да помогнат за диагностициране на проблем. Така че като ги изтриеш не означава че си си решил проблема. Грешките ще се появяват отново и отново докато не се отстрани.Затова по добре сега преди да ги триеш майсторът ти да прочете какво означават и да поогледа защо се получават.

    Коментар

    Working...
    X