Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1.9 JTD гасне на място. Мирише като Икарус

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    1.9 JTD гасне на място. Мирише като Икарус

    На няколко пъти ми се случва като спра и оставя колата да работи на място, след определено време да изгасне.След това въртя и си пали нормално. Нито почват да и се менят оборотите, нито да пркъсва нещо - просто си спира от раз.Прави го когато си поиска и с климатик и без климатик.По време на движение не прави проблеми.Не знам дали има нещо общо с гасненето, но от ауспуха си мирише като икарус - на нафта. На други коли съм гледал че не е точно така.На какво може да се дължи и може ли да се направи нещо. Във форума пишеше че е поради неизгоряла нафта, но не разбрах как може да се коригира.Браво 1.9 JTDПоздрави.
    Bravo JTD 105 '98

    #2
    Надушвам от ауспуха ,че има проблем с изгарянето на горивото ама защо ли?Дали дюзите пикаят или нещо друго?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      интересно имам за твоя проблем същото предположениекакто и за тази тема :http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...highlight=но ще изчакам и двамата да си оправите правописа на заглавията.МиришеМирисМирише като..Мирише ми като..

      Коментар


        #4
        Какво точно не ти хареса в заглавието на моята тема.
        Bravo JTD 105 '98

        Коментар


          #5
          mr. Nikoi написа:
          Какво точно не ти хареса в заглавието на моята тема.
          така поправено ми харесва виж отговора ми в другата тема от форума.прегледай си колекторите, няма да навреди

          Коментар


            #6
            Ама аз нищо не съм променял в заглавието.Сега ще погледна другата тема.Поздрави
            Bravo JTD 105 '98

            Коментар

            Working...
            X