Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕРМОСТАТ И ДАТЧИЦИ. ПРОБЛЕМА РЕШЕН.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТЕРМОСТАТ И ДАТЧИЦИ. ПРОБЛЕМА РЕШЕН.

    ТЕРМОСТАТА НЕ МО РАБОТИ,КАКВА Е ВЕРИЯТНОСТТА, ЧЕ И ДАТЧИЦИТЕ ДА НЕ МИ РАБОТЯТ ? ДАЙТЕ КОМЕНТАРЧЕТА КОЛЕГИ КОЛАТА МИ Е ОТ ПОДПИСА МАРЕЯТАКолега, писането с главни букви се счита за викане.Оправи си постовете и прочети правилата.Модераторски еикп фиат-бг.орг
    Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
    Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

    #2
    В повечето случаи датчиците са изправни и именно от тях разбираш че се е скапал термостата.Твоя термостат е сравнително скъп около 100 лв. за бр. Потърси Hit-ko и си поръчай при него,изпраща по куриер. Успех!!!

    Коментар


      #3
      БЛАГОДАРНОСТ!! ПОРЪЧАХ СИ ВЕЧЕ ТЕРМОСТАТ ТОЧНО 100ЛВ. Е ? ЗА ДРУГО НЕЩО ЩЕ ИМАМ ПРЕДВИД Hit-koКолега, писането с главни букви се счита за викане.Оправи си постовете и прочети правилата.Модераторски еикп фиат-бг.орг
      Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
      Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

      Коментар


        #4
        EcskaE написа:
        БЛАГОДАРНОСТ!! ПОРЪЧАХ СИ ВЕЧЕ ТЕРМОСТАТ ТОЧНО 100ЛВ. Е ? ЗА ДРУГО НЕЩО ЩЕ ИМАМ ПРЕДВИД Hit-koКолега, писането с главни букви се счита за викане.Оправи си постовете и прочети правилата.Модераторски еикп фиат-бг.орг
        ок!! Не ми работи Caps-Lock в къщи за това стана така.Днес ще си купя друга клавиатура.
        Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
        Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

        Коментар


          #5
          EcskaE написа:
          EcskaE написа:
          БЛАГОДАРНОСТ!! ПОРЪЧАХ СИ ВЕЧЕ ТЕРМОСТАТ ТОЧНО 100ЛВ. Е ? ЗА ДРУГО НЕЩО ЩЕ ИМАМ ПРЕДВИД Hit-koКолега, писането с главни букви се счита за викане.Оправи си постовете и прочети правилата.Модераторски еикп фиат-бг.орг
          ок!! Не ми работи Caps-Lock в къщи за това стана така.Днес ще си купя друга клавиатура.
          Термостата излезе без датчиците.
          Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
          Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

          Коментар

          Working...
          X