Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 2 - 1.6 дизел 120к.с. пали трудно като стой на слънце

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 2 - 1.6 дизел 120к.с. пали трудно като стой на слънце

    Здравейте колеги,Бравото като стой на слънце 6/7 часа и пали трудно(на развъртане след 3/4 опит),при студен двигател пали на чук.
    Четена е, няма грешки!
    Моля за насоки къде да търся проблема.

    #2
    При мен е същото вече втора година. Не е имало проблем, колата си пали. Един колега с VW Туран има същия проблем и май нещо се оказа, че някакво масло се сгрявало и губило плътност, но кардинално няма проблем.
    Следя темата, по разбиращите да се изкажат.

    Коментар


      #3
      Zaralia написа: Преглед на мнението
      При мен е същото вече втора година. Не е имало проблем, колата си пали. Един колега с VW Туран има същия проблем и май нещо се оказа, че някакво масло се сгрявало и губило плътност, но кардинално няма проблем.
      Следя темата, по разбиращите да се изкажат.
      Въздух в системата или датчик температура.
      Изкупуване на автомобили на добри цени
      /////

      Коментар


        #4
        Колега, в 99/100 от непаленето има проблем със температурния датчик на термостата.Но има и някакъв бъг във софта и оттам е цялата гадост.В един словенски форум един колега беше писал да се изчака 20 сек,но ефекта е относителен.Аз смених въпросния датчик и проблема изчезна но това не е критерии че и при теб ще се получи.Датчика не е скъп и не е разход който може да те срине финансово
        198mjet Bravo

        Коментар


          #5
          Zaralia написа: Преглед на мнението
          При мен е същото вече втора година. Не е имало проблем, колата си пали. Един колега с VW Туран има същия проблем и май нещо се оказа, че някакво масло се сгрявало и губило плътност, но кардинално няма проблем.
          Следя темата, по разбиращите да се изкажат.
          Колега вие подменяли ли сте температурен датчик на въздуха и датчика на термостата?
          Питан ви ,за да търся на други места проблема.

          Коментар


            #6
            valentin_63 написа: Преглед на мнението

            Колега вие подменяли ли сте температурен датчик на въздуха и датчика на термостата?
            Питан ви ,за да търся на други места проблема.
            Не съм го сменял. Тази година ми го правеше същото изпълнение в горещите дни. Особено когато колата е била на слънце и я запаля следобед към 17 ч.

            Коментар

            Working...
            X