Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свещи най-вероятно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свещи най-вероятно

    Здравейте фенове!От един два дена, след като запаля,независимо колко градуса е навън.Независимо дали преди 5 мин. съм я изгасил и отново запалил. Почва да ми мига 7, 8 пъти индикацията за свещите и така на 2 , 3 пъти по 7, 8 мигания. Та въпроса ми е дали найстина са свещите, щото до -10 градуса пали с повече въртене , а падне ли до -12 -13 от четвъртия- петия път пали едвам, едвам.Благодаря и извинете за правописа!!!

    #2
    Ами да направо действай свещи са.И Искра да сложиш няма да сгрешиш.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Благодаря, Ники изгубихме се ей ")

      Коментар


        #4
        А да питам, оказват ли влияние свещите при дизела за разхода на горивото.

        Коментар


          #5
          Категорично НЕ.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            И аз така си помислих. Ходих при едни майстори и ги питах, кога ще могат да ги сменат. Дадоха ми доста некатегоричен отговор и за това тази събота , ще се пробвам сам. Дано успея!

            Коментар


              #7
              Не им се занимава защото е много зор смяната.Съветвам те да се въоръжиш със следния инструмент.Дълга пинсета.Магнитн с гъвкав прът.И много търпение.Внимавай със развиването да не скъсаш някоя свещ или да развалиш резба ,че тогава става доста интересно.Като тръгне да се развива ако затяга прави оборот за развиване и после навиване за да се раздвижи.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                И на мен не ми се занимава, ама нема какво да права. Всичкият този инструмент дето изброй го имам . Нали знаеш все пак в какво работя де. Дано всичко мине гладко, че не знам какво ще права...

                Коментар

                Working...
                X