Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пуши ли черно вашият дизел ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BiZoNa написа:
    Мареа ТД 100 не пуши в никъкъв вариант и започвам да се притеснявам като чета постовете ви.
    Съвсем в никакъв вариант ??? Моята си пушеше като я купих, но постепеено в продължение на доста време ( заради финансови причини ) и игнориране на някои съвети за БГ туниг, си я оправих така, че сега изпушва само в определени ситуации. По мои виждания, няма как в тези ситуации да не пропуши - примерно рязко натискане на газта предизвиква по-обогатена горивна смес, и е нормално да изпуши малко и за кратко, особено ако е карана доста време на под 2000 об/мин. От картерните газове кондизира масло в маркучите след турбината, и като я смачкам яко, това масло се увлича от въздушния поток, съответно малко или много предизвиква изпушане ... Я кажи какво си я правил твойта че не пуши ?
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      Нищо колега така си я взех а ако ти кажа че съм я купувал на тъмно и за 10 мин. оглед, но излезе пущината добра тази сутрин при -17 в Видин запали от четвърт но интересно че съм карал зад нея и не пуши,дори при газене.

      Коментар


        е ква ти е колата бе баце, марка например
        Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp 2004 год. март

        Коментар


          ти си цар, евала на тия ТД-та дето не пушат, аз май само мога да си мечтая да не ми пуши фиатаката като я набоча мъжката
          Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp 2004 год. март

          Коментар


            vanyo_83 написа:
            ти си цар, евала на тия ТД-та дето не пушат, аз май само мога да си мечтая да не ми пуши фиатаката като я набоча мъжката
            С настъпване, няма дизел дето да не изпуши
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              На баир нагоре след 2300 оборота и с газ до долу пуши бледо кафяво и върви като стрела. Ланча капа 2.4 тдс 320000км
              Powered by Emzo

              Коментар


                аз не знам дали ми пуши дизела, че като го настъпя до долу и не мога да гледам назад, едвам го удържам в пътя...
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  batproho написа:
                  С настъпване, няма дизел дето да не изпуши
                  Дали
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    В града по булевардите с около 120-125 км/ч (7.1/100) извън града, с 85 -95 (6.3-6.9/100)

                    Коментар


                      pakumba написа:
                      аз не знам дали ми пуши дизела, че като го настъпя до долу и не мога да гледам назад, едвам го удържам в пътя...
                      Те това е истината за дизелите и пушенето И аз съм така Пък ако взема по случайност да го видя че пуши,вадя цигарка и пуша и аз Сори за отклонението ама като гледам какви "готени" коментари има и ми стана едно лирично

                      Коментар


                        fiat_stilo213 написа:
                        В града по булевардите с около 120-125 км/ч (7.1/100) извън града, с 85 -95 (6.3-6.9/100)
                        Колега това е темата "Пуши ли черно вашият дизел ?" а не "Как карате дизелите си? Колко ви горят?" Ептен лирично ми стана Сори

                        Коментар


                          vsd написа:
                          batproho написа:
                          С настъпване, няма дизел дето да не изпуши
                          Дали
                          Поакжи ми щом има такъв дето не изпушва. Може и да ми го дадеш, да ти покажа как става номера :D
                          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                          Коментар


                            Да се пооправи времето и ще има клипче.
                            FIAT Bravo JTD GT '99

                            Коментар


                              В събота карах зад Либрата си, дето си мислех, че не пуши... оказа се че си пропушва. Та е важно уточнението за "непушенето", че ако не виждаш в огледалото си пушек, не значи, че не пуши.
                              Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                              Коментар


                                Малко встрани от темата. Как да накарам когато реша дизела ми да пуши наситено черно?Нещо като това:http://www.vbox7.com/play:0bce419c9aЦелта ми е да опушвам коли а не хора
                                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                                FIAT БРАВО 1.2 16v
                                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                                Коментар

                                Working...
                                X