Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Твърдо за Bravo JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Борко написа:
    Ей благодаря ти, че ме подкрепяш, че и аз само глупости чувам за Фиатите все от сорта: "Вземи Фиат, че да те яд" "Италиански боклуци" "Италианците само макарони и спагети могат да правят" "По-добро от немското няма" Е, да ама някой да ми каже немска кола с Comon Rail двигател 1999-2000г. за 7000 лв. - е, няма такава. Или други : "За тия пари си вземи Golf 3 TDI" - къде ще сравеняваш Golf 3 TDI с Bravo 105 GT ???!!!Надявам се скоро (2-3мес.) да се похваля със такова бижу и аз!
    За всички тези божии създания, кланящи се пред "великата" немска индженерна мисъл ще използвам най-мекия израз идващ ми на ум, а именно: Свещенна простота! Колега, това са все хора, които от Москвич 408 са се качили направо на Голфо и са се видели "у лукс" и "у екстри". Те друго не знаят, а и ги е страх да узнаят. Те са на принципа "Щом е ръбато и грозно, значи е здраво надеждно"! По същият начин ми призлява като чуя от подобни "разбирачи", че: видиш ли "Френските коли са супер, ама им е много нежно окачването"! Нежни са им гладките мозъчета! Ако влеземе по надълбоко в простоквашинската народопсихология ...Айде стига, че ще взема да почна да се ядосувам!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      Борко написа:
      Ей благодаря ти, че ме подкрепяш, че и аз само глупости чувам за Фиатите все от сорта: "Вземи Фиат, че да те яд" "Италиански боклуци" "Италианците само макарони и спагети могат да правят" "По-добро от немското няма" Е, да ама някой да ми каже немска кола с Comon Rail двигател 1999-2000г. за 7000 лв. - е, няма такава. Или други : "За тия пари си вземи Golf 3 TDI" - къде ще сравеняваш Golf 3 TDI с Bravo 105 GT ???!!!Надявам се скоро (2-3мес.) да се похваля със такова бижу и аз!
      Честно казано Golf 3 TDI върви много. Дори и 90-коньовия двигател. За този, който е 110 коня не говоря. Карал съм TDI 90 коня и бих казал, че е учудващо пъргава. Реално не бих могъл да кажа, коя върви повече - моята или този голф, макар че алфата е 105 коня и двигателят си е ок. Карал съм 110 коньов пасат. Там просто нещата са в полза на VW. Дано не остана недоразбран. Аз голф не бих си купил, а и не бих го предпочел за нищо пред алфа или фиат. Просто двигателите им са добри - факт. Визията е отврат Иначе съм чувал, че браво/брава ЖТД вървят повече от 145/6 със същия двигателПо отношение на изказванията за това, че са боклуци италиянските коли....аз за 8000 км съм си сменил само гумичките на климатика, че беше изпуснал. Иначе смяната на 3 изгорели свещи, един накрайник и заден амортесьор (и трите си бяха за сняма, когато купувах колата), проблеми не ми е правила колата.
      _______
      146 JTD

      Коментар


        #18
        Те тия дето говорят лошо за италиянските коли са закостенели комунисти. ...италианските...
        OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
        FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

        Коментар


          #19
          Вие пък се радвайте че не харесват италианските коли-така караме хубави коли на много прилични цени.
          FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

          Коментар


            #20
            И мене в петък пак ме бяха грабнали колегите- "С този италиански боклук, само ядове ще береш", то поне да карат нещо свястно. Така е, кой каквото кара това хвали, но плюенето на FIAT няма граници, то е от всички и от всякъде. И добре го беше написал Колегата - добре че не ги харесват "разбирачите", та ни идват по-евтини. Да си карат надценените Golf-ове, Passat-и и т.н. и нека си мислят, че карат нещо еехееей - по-добро! Празноглавци!
            FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

            Коментар


              #21
              Gugev написа:
              И мене в петък пак ме бяха грабнали колегите- "С този италиански боклук, само ядове ще береш", то поне да карат нещо свястно. Така е, кой каквото кара това хвали, но плюенето на FIAT няма граници, то е от всички и от всякъде. И добре го беше написал Колегата - добре че не ги харесват "разбирачите", та ни идват по-евтини. Да си карат надценените Golf-ове, Passat-и и т.н. и нека си мислят, че карат нещо еехееей - по-добро! Празноглавци!
              Да бе, ти представяш ли си БРАВО/БРАВА 1998/1999г. и да струва 8-9000лв., защото "разбирачите" я харесват Аз моето Пунто го взех за 3900лв. без мито средата на 1999г. с екстри и клима За тези пари щях да взема бензиново Поло 1994г. голо като пушка Халал да са им "прехвалените" колички :D
              http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
              Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
              FIAT Punto 02' 1.9 JTD
              FIAT Punto 99' 1.7 TD

              Коментар


                #22
                Dodo 155 написа:
                Gugev написа:
                И мене в петък пак ме бяха грабнали колегите- "С този италиански боклук, само ядове ще береш", то поне да карат нещо свястно. Така е, кой каквото кара това хвали, но плюенето на FIAT няма граници, то е от всички и от всякъде. И добре го беше написал Колегата - добре че не ги харесват "разбирачите", та ни идват по-евтини. Да си карат надценените Golf-ове, Passat-и и т.н. и нека си мислят, че карат нещо еехееей - по-добро! Празноглавци!
                Да бе, ти представяш ли си БРАВО/БРАВА 1998/1999г. и да струва 8-9000лв., защото "разбирачите" я харесват Аз моето Пунто го взех за 3900лв. без мито средата на 1999г. с екстри и клима За тези пари щях да взема бензиново Поло 1994г. голо като пушка Халал да са им "прехвалените" колички :D
                Преди да взема Бравото, ми офертираха ГоУф 3 95-та с мноо екстри - изгърмял климатик, ел. джам и хлътнали тенекии от калник до калник ( явно осуркана от някой Зил). И всичко това за скромната сума от 6300 лева.
                Настоящата - Ford Focus ST
                Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                Франкенщайн - R.I.P.
                Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                Коментар

                Working...
                X