Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

МНОООГО силно трака при студен старт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    gdd55 написа:
    На тази ги пишеше и "другите работи".Сега за теста: За икономията незнам аз карах като дивак и не са я пълнил пак догоре.Неосетих да върви повече ама във високите обороти стана тиха като в ниските.Извод:За сега по меко тракане при студен двигател и във високите обороти не реве като мечка стравница
    Дай линк да я видим тази вълшебна добавка?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Какъв линк хах Търси си из нета аз от бензинстанция я взех казва се Хелиос тука в Бургас я има на ясяка бензиностанция лично аз я купих от петрол в меден рудник,а миналата година я взех от метпетрол

      Коментар


        #18
        Vladim написа:
        gdd55 написа:
        На тази ги пишеше и "другите работи".Сега за теста: За икономията незнам аз карах като дивак и не са я пълнил пак догоре.Неосетих да върви повече ама във високите обороти стана тиха като в ниските.Извод:За сега по меко тракане при студен двигател и във високите обороти не реве като мечка стравница
        Дай линк да я видим тази вълшебна добавка?
        http://www.helios.bg/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id= 9&Itemid=52
        Marea Weekend TD100 HLX
        Големия Кораб

        Коментар


          #19
          ohooo написа:
          http://www.helios.bg/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id= 9&Itemid=52
          Ахаа... че то това било "българска" работа! Знаех си, че сериозна фирма не може да направи универсална добабка с, която даже не трябва да доливаш течност за чистачките! Аз лично не бих има вяра на такава добавка, но след, като си сложил вече в резервоара ще казваш, какъв е резултата.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            веднага обяснявам до момента,при концентрат за 200л зимната добавка сипани на 60л:1.сутрин няма такова силно тракане2.няма разлика в звука при 2000 оборота и 4000+ много отихна колата3.разхода извън града ми падна с 1л за града незнам не съм я карал още4.като я запаля сутрин точно на самото палене за 5 секунди нафтата мирише много гадно все еднно едновремешните автобуси Чавдар,но това е само на самия стартНе винаги българското е кофти

            Коментар

            Working...
            X