Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бравото издава страннен шум.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бравото издава страннен шум.

    Здравейте,

    имам едно браво 1.9 jtd и от известно време се появи един специфичен шум който не знам как да локализирам. В началото на месеца колате беше обслужена(ангренаж, пистов ремък, обтегач на пистовия ремък и т.н), но този шум не изчезна. Всъщност шума не е постоянен, а се появява и изчезва. Не знам как точно да го обясня, но на мен ми звучи все едно мотора се затормозява и на мен ми звучи като (кррр, кррр). Ако някой има някаква идея ще се радвам да сподели.

    Поздрави

    #2
    Като натиснеш съединител спира ли шума или остава?
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      Не се променя. Съединителя е сменен в комплект. И аз първо това проверих, но никаква разлика.

      Коментар


        #4
        А само в движение ли го има или и на празен ход?
        koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

        Коментар


          #5
          И на празех нод. Оня ден спирам на паркинга на един магазин и чувам шум, вдигам капака и огледах, но не можах да разбера нищо. Посля влязох пак в колата и изведнъж шума изчезна.

          Коментар


            #6
            Има едни предпазни ламарини на изпускателните тръби и все ми се струва че някоя от тях ти е хлабава.
            koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

            Коментар


              #7
              Лагер на компресора на климагика. Гледахте ли го при смяната на ремъците.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                Лагер на компресора на климагика. Гледахте ли го при смяната на ремъците.
                или алтернатора.

                Коментар


                  #9
                  Когато има шум огледай пистовия ремък дали дава някакви отклонения.
                  Bravo 1.9d 97г

                  Коментар

                  Working...
                  X